Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yuz tanima to el tanima
@Tuğrul HELVACI hocam almayi dusundum fakat bu python icin degilmi?
Muharrem ARSLAN
(14-03-2019, Saat: 08:49)arsl01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.@Tuğrul HELVACI  hocam almayi dusundum fakat bu python icin degilmi?

Kitap C++ üzerine yazılmış yanlış hatırlamıyor isem. Ancak, dilin çok da önemi yok; asıl önemli olan konsepti anlamak.
Mal sahibi, mülk sahibi
Hani bunun ilk sahibi ?
Mal da yalan mülk de yalan
Var biraz da sen oyalan...
@Tuğrul HELVACI aynen hocam haklisiniz aliyorum
Muharrem ARSLAN
(13-03-2019, Saat: 21:55)arsl01 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.@uparlayan  hocam aynen bunlara cok baktim ama phyton ve c++ ile yazilmis algoritma mantigini anliyorum ama delphiye ceviremiyorum

Dil diyalektiği ve veri yapıları arasındaki ufak farklılıklar dışında bu kütüphanenin metod ve sınıflarını Delphi'de kullanma konusunda bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. C++'da da olsa, Python'da da olsa OpenCV'nin class ve metod isimleri muhtemelen aynıdır diyebilirim...

C++ veya Python örneklerinde eğer bir dizi kullanılmışsa siz de Delphi'de benzer bir yol izleseniz aynı kapıya çıkarsınız. Bu anlatmak istediğin "Yes you are right" demek ile "Evet, haklısın" demek arasındaki fark kadar.
Peyami Safa:"Yaşlanarak değil, yaşayarak tecrübe kazanılır. Zaman insanları değil, armutları olgunlaştırır"
Can Yücel:"Toprak gibi olmalısın! Ezildikçe sertleşmelisin! Seni ezenler sana muhtaç kalmalı! Hayatı sende bulmalı"
Sinan Canan:"Bildiğini zannettiğin an hiç bir şey öğrenemezsin"
@uparlayan haklisiniz hocam diger kaynaklari ve tugrul hocamin tavsiye ettigi kitaba bakacagim
Muharrem ARSLAN

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi