Çok Yakında Yeni Bir Arayüzle karşınızdayız! http://yeni.delphican.com/

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Design Patterns , Agile ve ücretsiz 3 kitap
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. adresinde Özcan Acar'ın yazmış olduğu 5 adet kitabın pdf haline ücretsiz bir şekilde ulaşılabilir.

Design patterns ve agile kitaplarını özellikle tavsiye ederim.

Teşekkürler.
Ben de özellikle Özcan Acar'ın Blog yazıları kitabını indirmenizi tavsiye edeceğim. Yazılım Geliştirme metodolojileri üzerine veya şöyle söyleyim genel olarak yazılımcılık ve yazılım geliştirme teknikleri üzerine yazılmış mükemmel makalelerden oluşuyor. Ben üniversite girişindeki kopyalama merkezinde bastırıp kitap haline bile getirttim. Mutlaka faydalanacağınız yazılar olacaktır.
Dmitry Kouzmenko ve Dmitry Yemanov ile çalışmış , Eski IBSurgeon personeli, Kıdemli Firebird Kurtarma Uzmanı, Firebird Foundation bağışçısı...
Design Patterns kitabında eksik olduğunu düşündüğünüz hangi konular var?
P.Safa:Yaşlanarak değil, yaşayarak tecrübe kazanılır.Zaman insanları değil,armutları olgunlaştırır
C.Yücel:Toprak gibi olmalısın! Ezildikçe sertleşmelisin!Seni ezenler sana muhtaç kalmalı! Hayatı sende bulmalı
S.Canan:Bildiğini zannettiğin an hiç bir şey öğrenemezsin
Bilgi uçar
Teşekkürler paylaşım için
Bu Patterns Java için mi. Ben C# uzun müddet kullandım. Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Lightbulb Hergün bir ücretsiz kitap masteryoda 46 9.573 29-04-2019, Saat: 13:24
Son Yorum: forumcuali
Information Ücretsiz Object Pascal Handbook by Marco Cantu pdf masteryoda 11 3.316 31-05-2017, Saat: 15:29
Son Yorum: CaglarCoskun
  Blaise Pascal Magazine Ücretsiz Sayısı Fesih ARSLAN 1 2.192 06-09-2016, Saat: 05:18
Son Yorum: Tuğrul HELVACI

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi