Çok Yakında Yeni Bir Arayüzle karşınızdayız! http://yeni.delphican.com/

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delphi ile yazılımış takdire şayan bir program
(30-03-2019, Saat: 00:26)mrmarman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba.  

@Tuğrul HELVACI üstadım çok güzel ve nezih bir şekilde özetlemiş. 

Müsaadesiyle ( desteğe ihtiyaç yok ama duygularımı açayım ) Rolleyes

- Son sözü baştan söylemek isterim, "Bir dili yücelten o dili kullanan ve son kullanıcı için arayüz tasarımını yapan yazılımcıdır."
- Unutulmaması gereken yegane unsur, hangi dili bilirseniz biliniz, her dil sürprizlerle doludur ancak yazılımcının sihri ile sınırlıdır. Idea 

- Bir yazılım dili bilmek candır. Çünkü temeldir, teknoloji dünyasına bakış açısıdır.
- Hele bir de bu yazılım dilini iyi bilmek cana kuvvettir. 
- Ekstra bildiğiniz her bir dil (azı dahi) bu cana payandadır / destektir.

- Piyasadaki firmaların iki tip yazılımcıya ihtiyacı vardır. Firmanın sürmekte olan projesine dahil olacak zanaatkarlar, proje üretecek sistem analisti ve yazılım uzmanı sanatkarlar. Siz hangisisiniz önce buna karar verin. Üreten kişi kendi dilini kendisi seçer. 

- Delphi eski ama kadim bir dildir. Bilen için kazançtır ama bilmeyen için kayıp değildir. Çünkü insanız, piyasada kimse vazgeçilmez değildir.

Çok güzel özetlemişsiniz. Teşekkür ederim , her kelimesine %100 katılıyorum. Tekrar Teşekkürler.

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Delhpi ile yazılımış takdire şayan bir program - Yazar: Bay_Y - 01-04-2019, Saat: 13:02

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo Delphi ile Sql Management Yapımı narkotik 11 2.573 17-07-2018, Saat: 13:41
Son Yorum: Bay_Y
  Delphi İle Sql Management Yapımı narkotik 4 1.465 16-07-2018, Saat: 21:04
Son Yorum: narkotik
  Delphi İle Excel Dosyasını Sql'e Aktarma narkotik 4 1.271 18-02-2018, Saat: 00:50
Son Yorum: narkotik

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi