Çok Yakında Yeni Bir Arayüzle karşınızdayız! http://yeni.delphican.com/

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delphi ile yazılımış takdire şayan bir program
(10-04-2019, Saat: 11:11)coyistik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Cevap vermen ile ile cevabın yazıldığı zaman aralığında okumana bile yetişmeyecek sürede okumadan yorum yazıyorsun. Sadece dümdüz hakaret ediyorsun. Yahu kim olduğun beni zerre ilgilendirmiyor hala şahsileştirmeye çalışıyorsun.  Sözlerin zaten seni ele veriyor. Bilmediğin sularda atıp tutmana izin vermediğim için bu kadar hazımsızlık. Yanıtları yukarıda fakat senin bilgin olmadığından ağzından sürekli hakaret çıkıyor anlaşılan.
Terbiye öğrenmelisin önce.
O kadarına da cevap veremeyip laf yarışına çevirdi sen cevabı yenilebilir birşey mi sanıyorsun ? cevap istiyors Big Grin İşine gelmeyeni cevaptan saymıyor Big Grin Ne söylersem mutlu olacaksın söyle onu yazayım cevaptan say.
Ben bu kadar istediğin kadar atıp tutabilirsin seviyeyi gittikçe aşağı çekiyorsun yoksa

Yok yok anlaşılan sen ne örf biliyorsun ne de terbiye. "Nus ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir" sözü tam da senin gibi terbiyesiz ve cahil takımı için söylenmiş. Anlaşılan bir yerden bir kuyruk acın var. Herneyse, bu çok bariz ortaya çıkmış görünüyor. Güneş balçıkla sıvanmayacağı gibi, çamura düşmüş elmas'da elmaslığından bir şey kaybetmez. Yani sizin lağım ağzınıdan çıkan sözler benim değerimi düşürmez.

Size adam gibi sorulan sorulara yanıt vermeniz için yeterince zaman tanıdım. Ama siz ne yaptınız; "polemik, hakaret". Hak etmediğiniz bir şeyi almadınız emin olun. Şimdi de forumdan sınırsız uzaklaştırma alacaksınız. Ama yine de bir ümit, tüm cesaretinizi toplayarak somut sorularaıma yanıt vermenizi bekleyeceğim. İşte o zaman -sözlerinizi doğru kabul ederek- size yeni bir yanıt daha vereceğim. Şu anda, umumhane kadını gibi konuşuyorsunuz. Hiç bir kayda değer kelamınız yok. Kimsiniz, necisiniz, neyi biliyorsunuz belli bile değil. İnsanlara bilginiz ile yardım ettiğiniz bir kaynak dahi yok. Bir de üstüne üstlük son derece terbiyesizce hakaretlerde ve ithamlarda bulunuyorsunuz.

Çok mu zor geldi sorduğumuz sorulara yanıt vermek. Balık hafızasına sahip olabilirsiniz düşüncesi ile yineden hatırlatayım:
  • Söyler misiniz hangi sözlerim eksik, hangi sözlerim geçersiz ? Ancak bunu söylemeden evvel, sektörde kaç senelik tecrübeye sahipsiniz, bilgi düzeyiniz hakkında bizleri de bilgilendirin ki ona göre değerlendirelim. Malum cahil ile sohbet edilmez. Size karşı tutumumuzu o bilgiler ışığında gösterelim.
  • Geliştiricileri nasıl kötü etkiliyormuş Delphi ? Bir de hatırıma gelmişken sorayım, ne kadar zamandır Delphi kullanıyorsunuz ?
  • Nedir benim yazdığım ve yanlış olan şey pointer'lar konusunda ? Çok kıymetli üstadımız bilgilendirsin de biz de öğrenelim ! Ayrıca Generics ile ne ilgisi var konumuzun ? Delphi'de de Generics'lerin olmadığını falan mı sanıyorsunuz siz ?
  •  Ayrıca siz bir "Full Stack Web Developer" olarak hangi tool'ları kullanıyorsunuz sormak isterim ? Acaba siz, kendinizin bir LEGO programcısı olduğunun farkındamısınız ?
  • Ayrıca kendisini C/C++ programcısı olarak gören bir insanın basit bir Windows API mesaj döngüsünü bilmemesi de ayrıca komik.
Yanıtlarınızı alalım, çok zor sorular olmasa gerek herşeyi bilen sayın Web Developer. Demek bilmediğimi iddia ediyorsunuz, peki buna dayanağınız ne ? Buna da bir yanıt verin de ondan sonra kendi C/C++ ya da Web Development çöplüğünüze geri dönersiniz.

Cahil gördüm ve cahillerin kendilerini "herşeyi bildiklerine" inandırdıklarını da bilirim ama kimse kusura bakmasın senin kadar cahili az bulunur. Erdemli ol biraz da sorulanlara laf kalabalığı yapmadan adam gibi yanıt yaz.
Mal sahibi, mülk sahibi
Hani bunun ilk sahibi ?
Mal da yalan mülk de yalan
Var biraz da sen oyalan...

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Delphi ile yazılımış takdire şayan bir program - Yazar: Tuğrul HELVACI - 10-04-2019, Saat: 11:28

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo Delphi ile Sql Management Yapımı narkotik 11 2.569 17-07-2018, Saat: 13:41
Son Yorum: Bay_Y
  Delphi İle Sql Management Yapımı narkotik 4 1.462 16-07-2018, Saat: 21:04
Son Yorum: narkotik
  Delphi İle Excel Dosyasını Sql'e Aktarma narkotik 4 1.271 18-02-2018, Saat: 00:50
Son Yorum: narkotik

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi