Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delphi ile yazılımış takdire şayan bir program
Rüya görüyorsunuz sanırım.
Lağım gibi ağzınız ile şahsıma ağır hakaretler ediyorsunuz bir de benim uzaklaştırılmamdan bahsediyorsunuz ama bunu siz çok fazla hakediyorsunuz aslında. Yukarıda cevaplarını verdim 50 kere de anlıyorsanız 50 kere okuyun 50 kere benden cevap beklemeyin.
Terbiyesizler terbiye öğretiyor çok ilginç. Ben şaşırmıyorum her yorumunuzda hakaret etmeye çalışırken birebir kendinizi tarif ediyorsunuz. Kibir anıtınız bulunuyor mu ? Bu kadar egolu birini kendi heykelini dikmiş olması beklenir. Selametle sizin anlayacağınız dili biliyorum ama suçlu durumuna düşmeyelim siz de terbiyesizliğinizi sergilediniz yeterince sanat müzesi açın. Hakaretlerinizin şekline bürünmüşsünüz ama farkında değilisiniz hatta söylemlerinizin fazlası sizde var azı yok. Belki kahvehane işletirsiniz o ağza sahipsiniz. Benim önerilerim bu kadar.
Ha untumadan; sanırım bir cevabı, cevaptan saymanız için işinize gelmesi lazımdı.

Bu Konudaki Yorumlar
Delphi ile yazılımış takdire şayan bir program - Yazar: coyistik - 10-04-2019, Saat: 11:32

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo Delphi ile Sql Management Yapımı narkotik 11 2.382 17-07-2018, Saat: 13:41
Son Yorum: Bay_Y
  Delphi İle Sql Management Yapımı narkotik 4 1.382 16-07-2018, Saat: 21:04
Son Yorum: narkotik
  Delphi İle Excel Dosyasını Sql'e Aktarma narkotik 4 1.191 18-02-2018, Saat: 00:50
Son Yorum: narkotik

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi