Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whatsapp API
(29-07-2019, Saat: 15:19)mcuyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29-07-2019, Saat: 14:32)hasangoktas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba
Alttaki videoyu buldum. İşinize yarar mı bilmiyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=ZqeAOSlrcq8

Arkadaş VCL sormuş siz FMX örneği linki ermişsiniz. Ayrıca burada direk wp msj yazma editine sizin belirttiğiniz text i yazmakdan behsediyor ve siz yine Enter (Gönder) yapmanız lazım manuel.

Aynen, halbuki benim yaptığım api, mesaj okuyor, mesaj gönderiyor, dosya resim gönderiyor veya alıyor aldığı resimi tarıyor vs vs Smile ama tabi kendi uygulamalarımız içerisine gömülü çalışıyor.
Bu konu ile ilgili zaman buldukça araştırmaya devam ediyorum. Whatsapp'dan şimdilik bir mail gelmedi. @yhackup arkadaşımızın da dediği gibi uygulayabilenler var ama genelde ücret talep ediyorlar Smile
Gelişme yakalarsam mutlaka sizlerle paylaşacağım.

İyi çalışmalar.
Merhaba,
https://www.waboxapp.com/ adresindeki api'yi delphi ile sorunsuz olarak kullandım.
Rest api olduğundan Win32, web uygulaması yada diğer platformlardan çok rahat kullanılabiliyor.
İstediğiniz gibi döngüye sokup mesaj gönderebiliyorsunuz.
Yalnız karşı tarafta kayıtlı değilseniz whatsapp sizi izlemeye alıyor ve belli bir sayıyı geçince hesabınızı kitliyor.
Aylık 100 whatsapp mesajı ücretsiz. Resim ve video gönderimi link şeklinde yapılabiliyor. 100 ün üzerindeki fiyatlandırma için siteye bakabilirsiniz.
Direkt whats app üzerinden resim yada video gönderiminde ki gibi karşıya düşmüyor.
Ayrıca bu apiyi kullanabilmek için chorme browser ile whatsapp kare kod eşleştirimesi yapılması isteniyor.
Kullanabilmeniz için bir gsm hattınız olması ve whatsapp uygulamasının yüklü olması gerekli.
(06-04-2019, Saat: 15:37)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yapılmışı var, satalım Smile
* Mesaj Gönderme /Alma
* Resim ve Belge Gönderme /Alma vs gibi işleri yapabiliyorum.

Ancak ben bu api ile yapmadım bir ara bunu da inceleyeyim bakalım.

ne kadara satıyorsun?
günlük ne kadarlık otomatik whatsapp mesajı göndermek sıkıntı olmaz hesabın banlanmaması için
(30-07-2019, Saat: 08:27)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29-07-2019, Saat: 15:19)mcuyan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaş VCL sormuş siz FMX örneği linki ermişsiniz. Ayrıca burada direk wp msj yazma editine sizin belirttiğiniz text i yazmakdan behsediyor ve siz yine Enter (Gönder) yapmanız lazım manuel.

Aynen, halbuki benim yaptığım api, mesaj okuyor, mesaj gönderiyor, dosya resim gönderiyor veya alıyor aldığı resimi tarıyor vs vs Smile ama tabi kendi uygulamalarımız içerisine gömülü çalışıyor.

@yhackup insanlar yazılım ve kendını gelıstırmenın derdınde, sen pazarlama yapma derdındesın. Herkes burda bilgi paylasımı yapmaya çalısıyor. sana zorla paylas demez kımse ama urununu satabılecegın farklı mecralar var. Bizde her soru sorana "yapılmıs var satalım" mı dıyelım.
(18-10-2019, Saat: 15:45)serdar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @yhackup insanlar yazılım ve kendını gelıstırmenın derdınde, sen pazarlama yapma derdındesın. Herkes burda bilgi paylasımı yapmaya çalısıyor. sana zorla paylas demez kımse ama urununu satabılecegın farklı mecralar var. Bizde her soru sorana "yapılmıs var satalım" mı dıyelım.

@serdar kardeş sen çok yanlış anlamışsın, yalvarsanızda satmam, benim anlatmak istediğim boş verin apiyi , uygulamayı kendiniz yazın yapılabiliyor yani.

(29-11-2019, Saat: 09:45)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Merhaba, Bu şekilde gondermek için twilio ya ücret ödemek gerekiyor sanirim değil mi?
(29-11-2019, Saat: 10:32)klavye Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29-11-2019, Saat: 09:45)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Merhaba, Bu şekilde gondermek için twilio ya ücret ödemek gerekiyor sanirim değil mi?

Bu konu hakkında hiçbir fikrim yok.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  whatsApp api kullanımı klavye 2 3.994 05-07-2018, Saat: 12:17
Son Yorum: klavye

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi