Anket Başlığı: DelphiCan Ticari Proje Geliştirme Takımına katılmak ister misiniz?
Anket kapatılmıştır.
Yalnızca front-end tarafında yer alabilirim.
0%
0 0%
Yalnızca back-end tarafında yer alabilirim.
0%
0 0%
Front-end ve back-end tarafında yer alabilirim.
100.00%
8 100.00%
Katılımcı sayısı: 8 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DelphiCan Ticari Proje Geliştirme Takımı
Bende Katılabilrim...
Katılmak isteyen arkadaşlar bu linkten görüşebilir miyiz?: dc_proje
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
Ben katılalı 2 gün oldu hocam
Yalnızım ama bir kente yürüyen ordu gibiyim, edebiyattan kaçınmalıyım..
(11-04-2019, Saat: 13:17)narkotik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben katılalı 2 gün oldu hocam

Sizinle birlikte 4 kişi olduk. Proje geliştirme kanalında gün içerisinde aktif bulunmaya çalışın. Projelerimizi değerlendirmeye alalım.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
O değilde şu delphican mobil uygulamasını Javada geliştirseydim şimdiye çoktaaan bitmişti.
blog.yakupulutas.com
Kuvvete dayanamayan adalet aciz, 
Adalete dayanamayan kuvvet zalimdir.
(11-04-2019, Saat: 15:12)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O değilde şu delphican mobil uygulamasını Javada geliştirseydim şimdiye çoktaaan bitmişti.

Haklısın,
Mesele, uygulamanın yazılabilirliği değil. Yazacak grubu bir türlü oluşturamıyoruz.
Bu başlık vesilesiyle bir takım oluşturabilirsek, ona da el atarız İnşallah.
Yoğunluktan dolayi bakamadim.. akşam kayit olmaya calisacagim. Gecikme icin k. Bakmayin.
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi