Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 1/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beyaz ekran
Merhaba;

FMX ile Windows için ufak bir uygulama yapıyorum.
Uygulama ilk çalıştığı anda beyaz oluyor yaklaşık 2 saniye sonra compenetler gözüküyorlar. Bu beyaz sorunu nasıl çözebilirim? acaba.
windows için uygulama geliştirecek isen VCL kullanmanı öneriririm. Sıkıntı çıkartmaz o zaman.
Teşekkür ederim, hiç akılıma gelmemişti. Hemen projemi VCL taşıyorum.

Konu güncel arkadaşlar.
(11-04-2019, Saat: 12:06)Yeliz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Teşekkür ederim, hiç akılıma gelmemişti. Hemen projemi VCL taşıyorum.

Konu güncel arkadaşlar.

Merhaba,

Kimse ne yazık ki aklınızı okuyamaz. Neyin aklınıza geldiğini kimse bilemez. Soruyu sormuşsunuz ama;

1. Proje içerisinde neler kullandınız? 
  2. Hangi bileşenleri kullandınız? 
  3. Boş bir proje ile test ettiniz mi? 
  4. Test ettiniz ise sonuç ne oldu?
  5. Projenizin OnCreate, OnShow eventlerinde kodlar var mı?
Gibi birçok gereksinim gerekir bu sorunun cevabını vermek için. Önce size yardımcı olmak isteyen kişilere daha hoşgörülü cevap vermeyi öğrenin...
Yazılım Topluluğumuz -> Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Kişisel Tanıtım Sitem -> Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
19 y/o, sadece öğrenmeye odaklanmış, insancık..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yaptığım Uygulamayı Telefonda Sadece Yatay Ekran Olarak Açmak İstiyorum?? xenginyigit 1 482 23-11-2018, Saat: 23:00
Son Yorum: Slowhand
  ekran görüntüsü alma sorunu ? Mr.Developer 7 1.185 07-11-2018, Saat: 14:58
Son Yorum: Mr.Developer
  Uygulamamın açılışındaki siyah ekran Hakkında webprog 10 1.892 26-10-2018, Saat: 01:55
Son Yorum: nehirnnn
  Ekran Boyutu gonulali 2 565 19-10-2018, Saat: 15:41
Son Yorum: gonulali
  Tam ekran brs 2 571 23-07-2018, Saat: 19:01
Son Yorum: brs

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi