Çok Yakında Yeni Bir Arayüzle karşınızdayız! http://yeni.delphican.com/

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yine güvenlik Cryptolocker virüsü
Bulut yedekleme, haricinde yapacak hiç bir şey yok maalesef, virüsün yerelde bir makinede olması dahi yeterli

Benim gözümün önünde denk geldi bir anda çalışan uygulamam hata verdi baktım mysql yok hizmet silinmiş datalar komple şifrelenmiş.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
bu formda daha önce konuşulmuştu(belki bi faydası olur)

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(11-04-2019, Saat: 11:32)boreas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Arkadaş 1000$ ödedi sistemi açtı şerefli şerefsiz hacker. DMZ. açıkmış onu kapattırmış. Benim şuanki sistemde kaspersky internet secr. var günde 3 kez easus ile yedek alınıyor. Gece 12de alınan yedek ftp üzerinden nas'a aktarılıyor. Gece 3de nas kendi içinde 2.diske backup alıyor. Olmadı harici bir disk takıp ayda birde ona alacağım. Ya eskiden bi f-prot antivirüs vardı iyiydi yaw

NAS cihazına sadece NAS'ın gördüğü USB disk bağlayıp sök tak ile uğraşmazsın. Yada USB olmasına gerek yok. Sadece NAS'ın gördüğü ağ diski.
Ağlarsa kablosuz ağlar, gerisi yerel ağlar...
Tertemiz sıfır bir sunucu düşünün. Win 2008  server. İnternete bağlı.
Daha windows güncellemelerini yaparken bulaşabiliyor. Ve aynı şifreli diğer tüm sunuculara da atlıyor.
Botları belli açıkların olduğu tüm sunucuları dünya üzerinde tarayıp buluyor. 
2008 server varsa çok dikkat. Tüm güncellemeleri yapılmış olmalı.
(11-04-2019, Saat: 17:55)engerex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(11-04-2019, Saat: 11:32)boreas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Arkadaş 1000$ ödedi sistemi açtı şerefli şerefsiz hacker. DMZ. açıkmış onu kapattırmış. Benim şuanki sistemde kaspersky internet secr. var günde 3 kez easus ile yedek alınıyor. Gece 12de alınan yedek ftp üzerinden nas'a aktarılıyor. Gece 3de nas kendi içinde 2.diske backup alıyor. Olmadı harici bir disk takıp ayda birde ona alacağım. Ya eskiden bi f-prot antivirüs vardı iyiydi yaw

NAS cihazına sadece NAS'ın gördüğü USB disk bağlayıp sök tak ile uğraşmazsın. Yada USB olmasına gerek yok. Sadece NAS'ın gördüğü ağ diski.

Kendi üstündeki diske kopya alıyor. Şimdi raspi ile cloud oluşturup gece evdeki diskede yedek atacağım. Arkadaş kendi bilgisayarını gösterdi. Bütün işletim sistemleri sanal Smile Bir bilgisayarda 7 farklı makinesi var sitemi ceptelefonuna gelen kod ile açılıyor. açıldıktan sonra diğer sistemleri kendi int. bağlıyor. Dedim senin sistemi anlarsa zaten var hacklesin adamın hakkı Smile
Topluluk mopluluk yok :/

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi