Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delphi Web Geliştirme Frameworkleri
Herkese Selamlar

Bu aralar bende Web üzerinde bir kaç basit uygulama geliştirmeyi düşünüyorum.
Bilgi paylaşan arkadaşlara çok teşekkürler

NOT:
İstanbul Avrupa yakasında olan ve Özellikle UniGUI konusunda uygulama geliştirip eğitim verebilecek arkadaşlar varsa ücreti karşılığı eğitim almayı düşünebilirim.
Bu arkadaşlar benimle ÖM ile iletişime geçebilirlerse çok memnun olurum
Bu dünyada kendine sakladığın bilgi ahirette işine yaramaz. 
(12-04-2019, Saat: 16:04)adelphiforumz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese Selamlar

NOT:
İstanbul Avrupa yakasında olan ve Özellikle UniGUI konusunda uygulama geliştirip eğitim verebilecek arkadaşlar varsa ücreti karşılığı eğitim almayı düşünebilirim.

Merhaba,

Eğitim almak güzeldir elbette, bu konudaki görüşüm; Delphi geliştiren birisinin unigui konusunda genel geçer bazı deyimler dışında ekstra öğrenmesi gereken fazla bir şey olmadığıdır.

Siz kendinize ufak proje belirleyin, takıldığınız veya merak ettiğiniz konuları forum üzerinden sorarsanız hızlı ve kolay bir deneyim yaşayacağınız düşünüyorum. Bildiğimiz kadarıyla buradan seve seve yardımcı oluruz.

İyi çalışmalar.
(12-04-2019, Saat: 16:28)pro_imaj Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-04-2019, Saat: 16:04)adelphiforumz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese Selamlar

NOT:

Merhaba,

Eğitim almak güzeldir elbette, bu konudaki görüşüm; Delphi geliştiren birisinin unigui konusunda genel geçer bazı deyimler dışında ekstra öğrenmesi gereken fazla bir şey olmadığıdır.

Siz kendinize ufak proje belirleyin takıldığınız veya merak ettiğiniz konuları forum üzerinden sorarsanız hızlı ve kolay bir deneyim yaşayacağınız düşünüyorum. Bildiğimiz kadarıyla buradan seve seve yardımcı oluruz.

İyi çalışmalar.

@pro_imaj ilginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkürler.
Bu dünyada kendine sakladığın bilgi ahirette işine yaramaz. 

NOT:

Belki formda araştırmışındır ama tekrar yazmanın bi zararı olmaz; @vkamadan hocamın bu konuda başlangıç olacak bir makalesi var. Çok güzel bir anlatım

http://www.delphican.com/showthread.php?tid=139

@vkamadan  hocama teşekkür ediyorum....bu bilgilerden bolca faydalanıp kendisine dua olarak karşılığını iade ettik.
(12-04-2019, Saat: 17:21)forumcuali Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

NOT:

Belki formda araştırmışındır ama tekrar yazmanın bi zararı olmaz; @vkamadan hocamın bu konuda başlangıç olacak bir makalesi var. Çok güzel bir anlatım

http://www.delphican.com/showthread.php?tid=139

@vkamadan  hocama teşekkür ediyorum....bu bilgilerden bolca faydalanıp kendisine dua olarak karşılığını iade ettik.

Rica ederim, inşallah en kısa zamanda yeni makaleler eklemek istiyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Neden Delphi ile web ? rmzgenius 9 2.563 21-10-2022, Saat: 14:31
Son Yorum: narkotik
  Delphi Developer Arayışa İstinaden İnfocus 3 1.388 21-03-2022, Saat: 09:43
Son Yorum: İnfocus
  Delphi & Unigui Dijital eKitap Uygulaması bydelphi 10 4.657 03-01-2022, Saat: 10:13
Son Yorum: Bay_Y
  Delphi thread powerghost 1 850 10-11-2021, Saat: 09:07
Son Yorum: Bay_Y
  Delphi Webbroker ile IMG etiketi ferhatcelik 6 2.030 28-02-2021, Saat: 23:16
Son Yorum: ferhatcelik

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi