Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mysql bağlantı hatası
Eskiden bir webservis hazırlamıstım JWT güvenliği olan belki işinize yarayabilir.

Yapıyı olabildiğince basit tutarak yapılması gereken şeyler;
-Mysql baglantı bilgilerini yazmak,
-SQL kodlamak Smile

README bölümünde olabildiğinde detaylı anlatmaya çalıştım
Yeni Nesil Yazılımcı
Linkedin: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Blog adresim: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(05-05-2019, Saat: 01:36)mrmarman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Web üzerindeki veritabanlarından, ağ / internet sağlığı ile orantılı verim alınır. Sürekli bağlı olmak yerine bağlan veriyi al çık şeklinde yürütülür.

Özellikle mobil uygulamalarda bu durum ekstra önem kazanır.

Şöyle de diyebiliesiniz, ben direkt erişim ile de vur kaç yapabilirim. Deneyimleyip kendiniz karar verirseniz daha eğitici olacaktır. Son kullanıcının eline veritabanı erişim şifrelerini kod içerisinde göndermek de cabası  Wink

Hocam konuyu detaylıca araştırıp öğrendim teşekkür ederim. Bu formda sizin gibi değerli hocalar bulundukça sizlerden daha çok şeyler öğreniceğimizi düşünüyorum saolun Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Google Play Store'a Uygulama Yükme Hatası glagher 4 243 31-07-2019, Saat: 10:37
Son Yorum: Mr.Developer
  install_failed_older_sdk hatası cinarbil 2 192 27-07-2019, Saat: 14:03
Son Yorum: cinarbil
  Mysql db'ye kayıt listviewde otomatik görme ahmetb 6 312 26-07-2019, Saat: 15:53
Son Yorum: ahmetb
  Read-Only Hatası arsl01 8 382 15-06-2019, Saat: 16:08
Son Yorum: sabanakman
  Play Store ' a uygulama atarken 64 bit hatası crowlin 15 1.090 29-05-2019, Saat: 11:50
Son Yorum: crowlin

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi