Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rad studio fiyatları
merhaba. 2003 yılından itibaren delphi7 ile başlayarak amatörce uygulamalar geliştirdim. delphi7 den para dahi kazandım. 5-6 yıldır delphiye alakam azalmıştı. fakat son zamanlarda rad studio ile mobil uygulamalarda geliştirildiği için yine ilgimi çekmeye başladı. bu forumu da bu gün keşfettim ve hemen üye oldum.
rad studio kurayım yada satın alayım dedim ve sitesine gittim. aman Allahım, bu fiyatlarda ne böyle.

1 - Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.       : 23.867,92 TL
2 - Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. : 79.251,94 TL
3 - Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.  : 118.890,16 TL

benim gibi hobi olarak program yazan, bunlardan ara sıra 3-5 kuruş kazanan birisi RadStudio yu nasıl edinecek. bu fiyatlara satın alamayacağıma göre warez kuracağım. ondan da para kazanmak etik değil. ondan dolayı şimdilik uzaktan bakmakla yetiniyorum.
Tam size göre bir fırsat sunuldu.

02000008.jpg

Rad Studio Community Edition.

- Size Community Lisansı ücretsiz veriliyor.
- Desktop ve Mobil uygulama yazıp ticari olarak satış yapabilirsiniz.
- Yıllık cironuz 5000 USD altında ve yazılım ekibi 5 kişiden az almak koşulu ile girişimcileri destek amacı güdüyor.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.'ya hemen başvurun bir foruma üye olurken verilen bilgi kadarlık bilgi ve eposta adresinizi girin, eposta adresinize lisansınız gelsin.
Saygılarımla
Muharrem ARMAN

guplouajuixjzfm15eqb.gif

Merhaba,
Aramıza hoş geldiniz.
@mrmarman üstadımızın önerdiği Delphi Community Edition sürümü hakkında aşağıdaki linkten daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
teşekkürler.
Communityde full feature varsa hiç problem yok, o fiyatlar verilemez zaten, firma da olsan veremezsin çok yüksek

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rad Studio'nun performansı ? Mr.Developer 7 781 14-03-2019, Saat: 20:32
Son Yorum: Mr.Developer
  Delphi 10.2 Tokyo ile Rad Studio 10.2 Tokyo arasında ne fark var adelphiforumz 3 872 14-05-2018, Saat: 08:59
Son Yorum: pro_imaj

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi