Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Play Store ' a uygulama atarken 64 bit hatası
Aldığınız yanıt bir hata değil, uyarıdır. 1 Ağustos 2019 tarihinden itibaren şart koşulacağı ile ilgili sizi önceden bilgilendiriyorlar.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(24-05-2019, Saat: 10:57)Abdullah ILGAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Aldığınız yanıt bir hata değil, uyarıdır. 1 Ağustos 2019 tarihinden itibaren şart koşulacağı ile ilgili sizi önceden bilgilendiriyorlar.

evet hocam bu yanıta tamam dedikten sonra yinede uygulamamızı yayınlayamıyoruz yayınlama butonu pasif halde duruyor mecburen uyglamamızı yüklemek için embarcodero nun 64 bit desteği getirmesini bekliycez malesef
(25-05-2019, Saat: 22:21)crowlin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(24-05-2019, Saat: 10:57)Abdullah ILGAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Aldığınız yanıt bir hata değil, uyarıdır. 1 Ağustos 2019 tarihinden itibaren şart koşulacağı ile ilgili sizi önceden bilgilendiriyorlar.

evet hocam bu yanıta tamam dedikten sonra yinede uygulamamızı yayınlayamıyoruz yayınlama butonu pasif halde duruyor mecburen uyglamamızı yüklemek için embarcodero nun 64 bit desteği getirmesini bekliycez malesef

Bu yanıttan sonra karşınıza çıkan ekranı paylaşır mısınız?
Konuya açıklık getirmek istiyorum tamamen benim hatamdan dolayı ilk uygulamanın verdiği acemilikten kaynaklı bir hata olduğunu geç farkettim.
Uygulamamı play store e yükledim 64 bit hatası vermesine rağmen yükleme yapıyor.
Yanlış yönlendirme yaptıysam üzgünüm kb.
(28-05-2019, Saat: 21:37)crowlin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Konuya açıklık getirmek istiyorum tamamen benim hatamdan dolayı ilk uygulamanın verdiği acemilikten kaynaklı bir hata olduğunu geç farkettim.
Uygulamamı play store e yükledim 64 bit hatası vermesine rağmen yükleme yapıyor.

butonun pasif olmasını nasıl çözdünüz aynısı bendede var uyarı geliyor ama buton pasif
(29-05-2019, Saat: 09:56)atilim07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(28-05-2019, Saat: 21:37)crowlin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Konuya açıklık getirmek istiyorum tamamen benim hatamdan dolayı ilk uygulamanın verdiği acemilikten kaynaklı bir hata olduğunu geç farkettim.

butonun pasif olmasını nasıl çözdünüz aynısı bendede var uyarı geliyor ama buton pasif

Doldurulması zorunlu alanlar varmış hocam menü den tikli olanların hepsini yeşil tik yapın mağaza girişini yeşil tik yapmamıştım

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Lightbulb Google Play Store'a Ağustos 2020'ye kadar nasıl uygulama yüklenir? Abdullah ILGAZ 22 948 12-10-2019, Saat: 00:53
Son Yorum: Abdullah ILGAZ
  Listview argument out of range hatası elixir84 7 147 03-10-2019, Saat: 14:41
Son Yorum: elixir84
  Fmx Uygulama Tasarım cihankoca 9 438 02-10-2019, Saat: 18:13
Son Yorum: malitutuncu
  IOS Provisioning hatası muratsenocak 4 203 01-10-2019, Saat: 23:06
Son Yorum: gonulali
  Delphi fmx ile Play store uygulama içi satın alma işlemi crowlin 2 183 27-09-2019, Saat: 23:07
Son Yorum: crowlin

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi