Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lokal buluşmaları hatırlatmak amaçlı ile ...
Merhaba arkadaşlar,
ramazandan önce lokal buluşma planlarımız vardı. Üyesi olduğum başka bir grupta bu tarz buluşmların yapılabilmesi için bir harita oluşturdular. Herkes kendini oraya ekliyor yakın olan kişiler ister toplu ister bireysel buluşuyor. Benimde aklıma burası geldi. Haritada noktasal olmasa bile bulunduğumuz yerleri işaretlesek ve tek tük lokal buluşmalar yapabilsek ne dersiniz ? Oluşturduğum harita adresi aşağıda bulunmaktadır.
Kendi lokasyonunuzu eklemek için yukarıdaki el işaretinin sağındaki nokta işaretine tıklıyor(işaret ekle) ve haritada istediğiniz yere yerleştiriyorsunuz.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Paylaşımları genel olarak ayarlamamışım düzelttim isteyen kendini ekleyebilir Smile
Topluluk mopluluk yok :/
Forumdaki nick'lerinizi yazarsanız iyi olur Smile
Ben not kısmına yazmıştım nick'i
Merhaba,
@boreas, güzel bir çalışmaya öncülük ettiğiniz için teşekkür ederim. 
Ben şimdilik geçici olarak bulunduğum konumu işaretledim. (Bir iki ay sonra farklı bir şehre tayin olacağım.)
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
@boreas hocam Google'ın buna benzer peki etkinlikleri yayınlayıp katılımcıların kendisini eklediği birşey varmıdır facebook benzeri bişey
Bu dünyada kendine sakladığın bilgi ahirette işine yaramaz. 
@adelphiforumz facebook benzeri google+ vardı kapatma kararı aldılar. Onundışında en iyi etkinlik uygulaması meetup diye biliyorum.
Fatih isimli birisi var haritada ama forumda o nick ile kimse yok  Blush

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi