Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delphi ile ilk Android oyunumuz
Formda @xenginyigit arkadaşımla birlikte yazmış olduğumuz ilk Android uygulamamamız.

Fikir ve görüşlerinizi almak istedim. 

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Güzel olmuş elinize sağlık, görsel olarak çalışılabilir biraz daha
Yalnızım ama bir kente yürüyen ordu gibiyim, edebiyattan kaçınmalıyım..
Merhaba,
İlk oyun belki de ilk FMX uygulamanız olmasına rağmen çok başaralı buldum. 
Öğretici olmasından dolayı da ayrıca tebrik ederim.
Hayırlı olsun.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
Tebrikler.  Program isminde geçen "Kimyasal Elemenler" mi yoksa "Kimyasal Elementler" mi doğru yazım şekli Smile
(29-05-2019, Saat: 09:46)frmman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Tebrikler.  Program isminde geçen "Kimyasal Elemenler" mi yoksa "Kimyasal Elementler" mi doğru yazım şekli Smile

Dikkatiniz için teşekkür ederim düzeltmiştim dün elementler olucak

(29-05-2019, Saat: 08:48)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba,
İlk oyun belki de ilk FMX uygulamanız olmasına rağmen çok başaralı buldum. 
Öğretici olmasından dolayı da ayrıca tebrik ederim.
Hayırlı olsun.

İlk Fmx uygulamamız hocam görüşünüz bizim için değerli teşekkürler

(29-05-2019, Saat: 02:44)narkotik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Güzel olmuş elinize sağlık, görsel olarak çalışılabilir biraz daha

Teşekkürler eleştirinizi dikkate alarak devam edicez

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Android 7.1.1 Null Pointer narkotik 5 240 29-05-2019, Saat: 10:54
Son Yorum: Mr.Developer
  Delphi 10.3 FMX Android Sdk Dosya Yolu Belirtme Hatası xenginyigit 3 214 19-05-2019, Saat: 05:20
Son Yorum: xenginyigit
  [ÇÖZÜLDÜ] Android Sürüm Sorunu ? Mr.Developer 15 671 25-04-2019, Saat: 12:06
Son Yorum: Mr.Developer
  Android string grid check column a veri ekleme 41linea41 3 207 19-04-2019, Saat: 20:06
Son Yorum: 41linea41
  Android Time data type conversion 41linea41 6 371 04-04-2019, Saat: 23:23
Son Yorum: mcuyan

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi