Çok Yakında Yeni Bir Arayüzle karşınızdayız! http://yeni.delphican.com/

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Sıcak Fırsat] Kaspersky Total Security
Merhaba,

Garanti Bankası ile Euroke Sigorta'nın sunduğu "Şifrelerim Garantide" ile şifrelerinizin çalınması (veya fiziksel tehit) ile uğrayacağınız zararlara karşı 135TL'ye sigorta yaptırıyorsunuz. (Sadece Garanti değil, diğer bankalar da dahil).
 İşin hoş tarafı sigorta yaptrdığınızda size Kaspersky Total Security 5 cihaz aboneliği başlatıyorlar. Normalde aboneliğin 5 cihaz 1 yıl fiyatı şuan 262,19 TL. Yani PC, Mac ve Android dahil 5 cihaza kadar yazılımı yükleyebiliyorsunuz.
En azından bazı müşterilerine bunu sunduğu kesin. Siz güvenlik yazılımının varlığını mutlaka sorgulayın.

Güvenlik yazılımı kullanan ve kullanmayı düşünenlerin inceleyeceğini düşünüyorum.

İncelemek isteyenler:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Ağlarsa kablosuz ağlar, gerisi yerel ağlar...
(08-06-2019, Saat: 14:38)engerex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba,

Garanti Bankası ile Euroke Sigorta'nın sunduğu "Şifrelerim Garantide" ile şifrelerinizin çalınması (veya fiziksel tehit) ile uğrayacağınız zararlara karşı 135TL'ye sigorta yaptırıyorsunuz. (Sadece Garanti değil, diğer bankalar da dahil).
 İşin hoş tarafı sigorta yaptrdığınızda size Kaspersky Total Security 5 cihaz aboneliği başlatıyorlar. Normalde aboneliğin 5 cihaz 1 yıl fiyatı şuan 262,19 TL. Yani PC, Mac ve Android dahil 5 cihaza kadar yazılımı yükleyebiliyorsunuz.
En azından bazı müşterilerine bunu sunduğu kesin. Siz güvenlik yazılımının varlığını mutlaka sorgulayın.

Güvenlik yazılımı kullanan ve kullanmayı düşünenlerin inceleyeceğini düşünüyorum.

İncelemek isteyenler:

Selamlar
Bilgilendirmeniz için çok teşekkürler. Yalnız, şifrenizin bilgisayarınızdan çalındığını nasıl anlatabileceğiz sigorta firmasına bu düşündürücü. Ayrıca, sadece banka hesabınızdaki paranın başka hesaba aktarılması sonrasında ancak geçerli oluyor. Yani şifreniz çalındı, ama hesabınızla ilgili bir problem yoksa, geçerli değil.
Şifreniz çalındı ve hesabınızda herhangi bir hareket yoksa sanırım işin iyi tarafı. Sorun yok.
Detayları bilmiyorum. İşin güvenlik yazılımını uyguna temin edebildiğimiz kısmını bilgilendirmek istedim.
Ağlarsa kablosuz ağlar, gerisi yerel ağlar...

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi