Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
timeline önerisi
Exclamation 
Merhaba,
Evvela tüm Delphicanların geçmiş bayramı mubarek olsun.

aşağıdaki resim gibi bir görsel için; component önerisi veya şu şekilde olabiliri diye bir önerisi olan arkadaşımız varmı?

renklerin anlamları yazıyor. Ben bütün bu verilerin başlama ve bitiş saatlerini vt de tutuyorum. sadece bu veriyi aşağıdaki gibi bir görsele aktarmam gerek . Mesela vt bağlantılı bir timeline olabilir.  Delphi 2010 var(lisanslı)  veya 10.3 comminty var şahsi pc'de her ikisindeki çözümler olabilir .. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
GZEJo2.jpg
TMS nin planner component seti var. DBplanner bileşeni veritabanı ile bağlantılı gösterimler yapabiliyor.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
İncelemenizi tavsiye ederim.
işinizi göreceğini düşünüyorum. (Gantt VCL/ActiveX)
Kolay Gelsin

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Ben standart grid ile çözmeye çalışırdım
Topluluk mopluluk yok :/
DevExpress'in çok kullanışlı bir komponenti bulunuyor: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

img_532261.png?itok=mjG5IIbR
Üçüncü parti bileşenler istediğinizi tam anlamıyla karşılamayabilir. Çok karmaşık bir görsel gibi gözükmedi bana. Eğer zamanınız varsa kendi bileşeninizi yazmanızı tavsiye ederim.
P.Safa:Yaşlanarak değil, yaşayarak tecrübe kazanılır.Zaman insanları değil,armutları olgunlaştırır
C.Yücel:Toprak gibi olmalısın! Ezildikçe sertleşmelisin!Seni ezenler sana muhtaç kalmalı! Hayatı sende bulmalı
S.Canan:Bildiğini zannettiğin an hiç bir şey öğrenemezsin
Bilgi uçar
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. şu linkte bir fikir paylaşmıştım bi aralar, bi inceleyin isterseniz.
Arkadaşlar önerilerinizi tek tek inceliyorum. Devexpress ile ilgili @Abdullah ILGAZ hocamın tavsiyesi ve "Fesih ARSLAN" beyin devexpres ileilgili bir makalesei vardı onu inceledim. @esistem kardeşim hatırladım o kunuyu onuda inceleyim. @uparlayan hocam yapmak istediğim şey aslında bu ama çok ksıtlı bi zaman dilimim var... inşaallah bişeyler ortaya çıkarınca paylaşırım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  treeview tarzı dbgrid önerisi wiseman 1 259 18-07-2019, Saat: 01:39
Son Yorum: fduman07
  [ÇÖZÜLDÜ] Grafik VCL önerisi wiseman 8 770 11-04-2019, Saat: 22:21
Son Yorum: wiseman
  Database tasarım önerisi klavye 4 727 31-07-2018, Saat: 18:15
Son Yorum: klavye
  Ücretsiz grid önerisi yhackup 4 1.214 28-03-2017, Saat: 14:25
Son Yorum: yhackup

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi