Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delphi 10.3 ile mobil uygulamadan esp32 cihazına bluetooth le ile metin gönderme
Exclamation 
Delphi 10.3 ile bir esp32 cihaza bluetooth le aracılığıyla metin gönderecek bir mobil uygulama yazmaya çalışıyorum.

BLE toknolojisi hakkında deneyimli değilim bu yüzden Delphi tarafında BLE ve yapısını öğrenmek için bu Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.takip ederek Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. düzenlemeye çalışıyorum ( \Embarcadero\Studio\20.0\Samples\Object Pascal\Multi-Device Samples\Device Sensors and Services\Bluetooth\BLEScanner).

ESP32 tarafında ise bir Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.buldum. Ama bu proje için kullanılan uygulama thunkable (online program yazma) uygulaması ve Delphi ile aynı şeyi (ekte uygulamanın blok görünümünü bulabilirsiniz) nasıl yapabileceğimi anlayamadım.

Bu amaç için elinde kullanabileceğim örnek uygulama / kod olan ya da prosedür seviyesinde yardımcı olabilecek var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Ek Dosyalar Resimler

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi