Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delphi 10.3 Community Edition IBX seti yok
Geçen yıl kurduğum Delphi Community Edition sürümünün süresi doldu. 

Bende Süre uzatma talep edip yeni gelen link ve lisans numarası ile Delphi 10.3 kurulumunu yaptım.  

herşey yolunda fakat IBX bileşen setini bulamıyorum.  Acaba sürümde mi yok ?

Kurabileceğim bir indirme adresi varmı? 

kolay gelsin şimdiden.
Faydalanılmayan bilgi, harcanmayan ve hiç kimseye hayrı dokunmayan define gibidir.

Hz. Muhammed (sav.)
Kurulum ekranında seçmeniz gerekiyor.
Ağlarsa kablosuz ağlar, gerisi yerel ağlar...
Kurulumda sormadı diye hatırlıyorum ama emin de değilim, peki şuan kurabilmemin başka bir yolu varmı ?

Kurulum dosyasını yeniden çalıştırınca uninstall seçeneğinden başka bir şeygelmiyor.
Faydalanılmayan bilgi, harcanmayan ve hiç kimseye hayrı dokunmayan define gibidir.

Hz. Muhammed (sav.)
Manage_Platfoms_to_Install_Additional_Options.jpg
Ekran-Al-nt-s.jpg

Görüldüğü Üzere Bileşenleri ekleyebileceğim seçenekler görüntülenmemektededir. ????

Hz. Muhammed (sav.)
Siyah pencerenin en altında aunucu ile iletişim kurmakta sorunlardan bahsediyor. İnternet bağlantınızda prpblem olabilir yada daha önce bilgisayarda ilaçlı kurulum yapıldıysa sunucu bağlantısını kesen bazı değerler giriliyor. Hosts dosuasından bunları elle kaldırın.
Embarcadero sunucularında sorun vardı. Hatta GetIt de çalışmıyordu. Sanırım sorun kısmi olarak devam ediyor.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
There's no place like 127.0.0.1
Sunucu sorunları var doğru ama ben kullandığım sistemlerim de ilaç gibi illegal şeyler kullanmıyorum. Herşey legal öyle bir sorun olduğunu sanmıyorum belkide SimaWBnin dediği konudan kaynaklanıyor olabilir.

Hz. Muhammed (sav.)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphi Örnek Login Ekranı mehmetalpgozbasi 9 1.263 18-09-2019, Saat: 12:55
Son Yorum: wiseman
  Delphi ile Webserverlar icin cache server yapimi TheEAK 0 69 12-09-2019, Saat: 16:36
Son Yorum: TheEAK
  Delphi Date - Sql Datetime HuseyinF 6 406 19-07-2019, Saat: 16:11
Son Yorum: adelphiforumz
  Delphi Test Otomasyonu baslaner 4 386 19-07-2019, Saat: 09:35
Son Yorum: SimaWB
  Delphi'den Python'a Parametre Gönderme Hayati 11 703 04-07-2019, Saat: 09:41
Son Yorum: Halil Han Badem

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi