Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Navicat Alternatifleri ?
(27-07-2019, Saat: 12:45)engerex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.@Mr.Developer Konu hakkında net bilgim yok. Şunu farkettim : SQLyog ve MySQL'in Community Edition ları mevcut gibi gibi. Bunları indirirseniz ücretli. SQLyog'u GitHub dan indirmişsiniz. MySql için Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. veya sanırım Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

MySQL Workbench kullanmaktansa SQLyog kullanmak çok daha cazip ve kullanışlı.
Sadece kapatırken satın alma önerisi çıkıyor.

GitHub'daki sürümü sıkıntı çıkartır mı hocam ?
Çıkartmayacaksa uzun yıllar kullanacağım da.  Smile
Hayat bakış açına göredir ; Baktığında gördüğün görmeni istedikleridir...
DBeaver

“Do. Or do not. There is no try.”
(28-07-2019, Saat: 17:49)masteryoda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.DBeaver

Teşekkürler hocam, ben de indirdim sayenizde. Bu tool u bilmiyordum.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(28-07-2019, Saat: 17:49)masteryoda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.DBeaver

"Aç gözlü" bu ( Ben ) olsa gerek. hangisini kullanayım bilemedim  Smile

Teşekkürler hocam.
Hayat bakış açına göredir ; Baktığında gördüğün görmeni istedikleridir...
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

free olarak kısıtlı surumulerıde var sıtede.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi