Çok Yakında Yeni Bir Arayüzle karşınızdayız! http://yeni.delphican.com/

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hangi el terminalini önerirsiniz ?
Merhaba arkadaşlar,
depoda sevkiyat bölümü için barkod okuyabilen ve delphi ile program yazabileceğim wifi ile internete bağlı bir terminale ihtiyacım var.
Bu konuda nasıl bir terminal önerirsiniz ? Tecrübelerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

Saygılarımla,
Topluluk mopluluk yok :/
@boreas aşağıdaki linkte bulunan ürünleri incelemenizi öneririm
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Bu dünyada kendine sakladığın bilgi ahirette işine yaramaz. 
Selamlar

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. firmasında bir çok el terminali bulunmaktadır. Birçok firma ile yaptığım görüşmelerde, programın el terminali içine yazılması gerektiği konusunda hemfikir olduk. Ancak, ben daha çok, exe tabanlı bir program yazıp, terminalden remote desktop üzerinden bağlanarak bu exeyi çalıştıracağım bir program üzerine yoğunlaştım. Zaten yeni çıkan el terminallerinin birçoğu android tabanlı.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Merhabalar hocam.
Delphide sadece and tabanli terminallere uygulama gelistirebilirsiniz. Wince kullananlara delphinin destegi yok diye biliyorum. Wince kullanacaksaniz da perkonun distributorlugunu yaptigi M3 serisini öneririrm.

Ama WinCe tabanlı bir terminal kullanacaksanız sizin de guru'su olduğunuz Lazarus..
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

@mcuyan lazarus ile wince'ye yazmışdın galiba sen değil mi ?
Topluluk mopluluk yok :/
Evet yazdim. Halen de kullaniliyor. FB db ile.
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Okul Projesi İçin Hangi Dil/Framework Kullanılmalı Halil Han Badem 24 1.994 24-07-2019, Saat: 14:48
Son Yorum: yhackup

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi