Çok Yakında Yeni Bir Arayüzle karşınızdayız! http://yeni.delphican.com/

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Örnek Fatura Programı
Selam arkadaşlar,
Bir nedenle geçen ay, örnek bir Delphi programı yaptım, GitHub'a yükledim, ve sizinle de paylaşmak istedim. Bu konuda sizin görüşlerinizi de merak ediyorum doğrusu.
Program tümüyle standart Delphi VCL kütüphanesiyle yapıldı. Veritabanı için FireDAC ve MSSQL kullanıldı.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Selamlar,

Veritabanını da koyarsan en azından test etme şansıımız olacak. Smile Ben mi göremedim acaba veri tabanını.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(28-07-2019, Saat: 18:59)wiseman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Selamlar,

Veritabanını da koyarsan en azından test etme şansıımız olacak. Smile Ben mi göremedim acaba veri tabanını.
Program eğer veritabanını bulamazsa kendisi oluşturuyor. Ama ben creation scriptlerini de attım.

Teşekkürler
Teşekkürler.
Emeğinize sağlık @mustafaozpinar
Github sayfasında programın derlenmiş halini de paylaşmanızı tavsiye ederim(Ekran resimleri ile birlikte). 
Böylece programın yaygınlaşması daha kolay olur(Tabi böyle bir niyet varsa Smile )
There's no place like 127.0.0.1

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  E Fatura XML dosyasını görseline yazdırmak nguzeller 4 234 11-11-2019, Saat: 19:59
Son Yorum: nguzeller
  Delphi Örnek Login Ekranı mehmetalpgozbasi 9 1.574 18-09-2019, Saat: 12:55
Son Yorum: wiseman
  Stok Takip Programı harezmi 6 780 25-05-2019, Saat: 13:24
Son Yorum: harezmi
  Evrak arşivleme programı Kamuran Alpkaya 5 974 06-02-2019, Saat: 11:24
Son Yorum: idealist
  Programı kapatma Yeliz 6 811 14-01-2019, Saat: 16:01
Son Yorum: klavye

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi