Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sayısal Çiftlik Oyunum
(31-07-2019, Saat: 11:45)Mr.Developer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(31-07-2019, Saat: 11:23)engerex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Artık emekliliğe ayrılabilirim.

Screenshot-20190731-104148.jpg

Hocam siz ne yapmışsınız öyle  Smile Smile  Parayı ÖSYM sıralamama yaklaştırmayı başarmışsınız resmen.

Şok oldum. 

Oyunu 20 saatten fazla oynamışsınız. oyun hakkındaki yorumunuzu merakla bekliyorum hocam.
Daha ne denebilir bilmiyorum. bu kadarını beklemiyordum.

Ben bile test ederken yarısına kadar bile gelmedim. ilerisinde ne tür bir sıkıntı çıkar bilmiyordum öğrenmiş oldum.  Smile

Hataları, Önerileri, fikirlerinizi dile getirdiğiniz ve zamanınızı ayırdığınız için minnettarım size.

(31-07-2019, Saat: 11:38)meko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba,
bilmiyorum size öneri olarak geldi mi.
yumurta konusunda bir önerim var. 
yumurta satmak için zaman sınırlaması olsun. malum yumurta oda şartlarında zaman içinde bozulur
üretici ya yumurtayı belli süre içinde satmalı ya da soğuk hava deposu temin edip (ücret ve kapasite) süre uzatımı yapabilmeli
yine başka bir öneri. 
yumurtayı kutu ambalajı içinde sıvı (3 amb. türü olabilir beyaz-sarı-(beyaz+sarı))  halde satabilmeli tabi yine bunun için ekipman satın alacak

Oyunu bu yönde ilerletmek çok güzel olur gerçekten.
Öneriniz çok güzel. teşekkür ederim hocam.
Umarım hepsini kısa zaman diliminde gerçekleştirebilirim.

Rica ederim. Ben size IBAN atayım, siz havale yapın. Yumurtalar size kalsın Smile

OSYM sıralaması mı? N'aptınız? Üniversite sınavına 2,5 milyon kişi giriyor, para 5 milyon. Nasıl oluyor? Bakın yumurta 21,5 milyon. size daha iyi teklif sundum yukarıda Smile

Oyunla ilgili bir kaç problemi zaten bildirdim. Fazla tavuk ekran görüntüsünde var zaten, sadece 1 den 2'ye güncelledim.
"Günlük kesilen faiz" demişsiniz ancak bildiğiniz gibi borcun bir kısmı faiz oluyor, tamamı değil. Buraya "banka kesintisi/ödemesi" denebilir.
Tek tek tavuk alma olayı olmasa daha da devam edilebilir.
Tavuk, al/sat olayında adet girilmesi gerekli. Yoksa benim gibi bu seviyeye pek gelen olmaz. Hele bu kadar sürede. Ufak bir açık bulmasam bende bu kadar hızlı gelemeyebilirdim. Dikkat! Hile değil.

Buglardan sonra en başta yapmanız gereken olay oyuna oynayış zevki katmanız. Ben 2-3 günde bu seviyeye geldim ama bunu yarıya düşürmek mümkün.
Şuan kümesi 10000 tavuğa çıkarsam ve tavuk alım adetini elle girebilsem kümesi 5 saniyede doldurup sonraki tekrar kümes kapasitesini yükseltmem mümkün. Bu noktada dengesizlik mevcut. ve bundan sonra devamlı böyle mi gidecek? Bu noktada müdahaleleriniz gerekli.
Ağlarsa kablosuz ağlar, gerisi yerel ağlar...
(31-07-2019, Saat: 15:06)engerex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(31-07-2019, Saat: 11:45)Mr.Developer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Hocam siz ne yapmışsınız öyle  Smile Smile  Parayı ÖSYM sıralamama yaklaştırmayı başarmışsınız resmen.

Şok oldum. 

Oyunu 20 saatten fazla oynamışsınız. oyun hakkındaki yorumunuzu merakla bekliyorum hocam.
Daha ne denebilir bilmiyorum. bu kadarını beklemiyordum.

Ben bile test ederken yarısına kadar bile gelmedim. ilerisinde ne tür bir sıkıntı çıkar bilmiyordum öğrenmiş oldum.  Smile

Hataları, Önerileri, fikirlerinizi dile getirdiğiniz ve zamanınızı ayırdığınız için minnettarım size.

Oyunu bu yönde ilerletmek çok güzel olur gerçekten.
Öneriniz çok güzel. teşekkür ederim hocam.
Umarım hepsini kısa zaman diliminde gerçekleştirebilirim.

Rica ederim. Ben size IBAN atayım, siz havale yapın. Yumurtalar size kalsın Smile

OSYM sıralaması mı? N'aptınız? Üniversite sınavına 2,5 milyon kişi giriyor, para 5 milyon. Nasıl oluyor? Bakın yumurta 21,5 milyon. size daha iyi teklif sundum yukarıda Smile

Oyunla ilgili bir kaç problemi zaten bildirdim. Fazla tavuk ekran görüntüsünde var zaten, sadece 1 den 2'ye güncelledim.
"Günlük kesilen faiz" demişsiniz ancak bildiğiniz gibi borcun bir kısmı faiz oluyor, tamamı değil. Buraya "banka kesintisi/ödemesi" denebilir.
Tek tek tavuk alma olayı olmasa daha da devam edilebilir.
Tavuk, al/sat olayında adet girilmesi gerekli. Yoksa benim gibi bu seviyeye pek gelen olmaz. Hele bu kadar sürede. Ufak bir açık bulmasam bende bu kadar hızlı gelemeyebilirdim. Dikkat! Hile değil.

Buglardan sonra en başta yapmanız gereken olay oyuna oynayış zevki katmanız. Ben 2-3 günde bu seviyeye geldim ama bunu yarıya düşürmek mümkün.
Şuan kümesi 10000 tavuğa çıkarsam ve tavuk alım adetini elle girebilsem kümesi 5 saniyede doldurup sonraki tekrar kümes kapasitesini yükseltmem mümkün. Bu noktada dengesizlik mevcut. ve bundan sonra devamlı böyle mi gidecek? Bu noktada müdahaleleriniz gerekli.

Rica ederim. Ben size IBAN atayım, siz havale yapın. Yumurtalar size kalsın  Smile 
- Muazzam bir teklif hocam. Hemen gönderin. bir koli'de sizde kalsın hediyemdir.  Smile  

OSYM sıralaması mı? N'aptınız? Üniversite sınavına 2,5 milyon kişi giriyor, para 5 milyon. Nasıl oluyor? Bakın yumurta 21,5 milyon. size daha iyi teklif sundum yukarıda  Smile
- Matematik bilmemek bu olsa gerek hocam 2 soru yaptım 1 doğru 1 yanlıştı muzdarip görün  Smile Smile

Ufak bir açık bulmasam bende bu kadar hızlı gelemeyebilirdim. Dikkat! Hile değil.
- Açığı son tavuğu almak birde son yemi almak için kullanabildiniz sadece ( Eğer aynı açıktan bahsediyorsak ) o açığı bilerek bıraktım. Smile fark eden ilk kişisiniz.  Smile 

- Merak etmeyin hocam oyunun komple ilerleyişini değiştireceğim.
Hayat bakış açına göredir ; Baktığında gördüğün görmeni istedikleridir...
Güncelleme gelmemiş. :/
Ağlarsa kablosuz ağlar, gerisi yerel ağlar...
(21-08-2019, Saat: 15:11)engerex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Güncelleme gelmemiş. :/

Hocam şu üniversite derdinden hiçbir projeme vakit ayıramıyorum ki.
kaydı, yurdu, bursu, aksi durumları ve daha bir çok derdi atlattıktan sonra oyuna el atacağım.
Şimdilik sadece oyuna ekleyeceğim şeyleri not almakla yetindim.

hatırlandığına çok sevindim oyunumun hocam teşekkür ederim.  Blush
meraktan soruyorum.
hangi ilde okuyacaksın?
(21-08-2019, Saat: 16:29)meko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.meraktan soruyorum.
hangi ilde okuyacaksın?

Niğde hocam.
bana oldukça uzak ve biraz da sapa kalıyor Wink
benim oğlan da eskişehir'de başlayacak
(21-08-2019, Saat: 16:38)meko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.bana oldukça uzak ve biraz da sapa kalıyor Wink
benim oğlan da eskişehir'de başlayacak

Yoksa bursa taraflarında mısınız hocam ?
Eskişehir'i bende çok istemiştim  Smile oğlunuz yazılım üzerine mi yoksa farklı bir bölüm de mi hocam ? yazılım olmasa bile baba mesleği diyip öğrenmiştir eminim   Tongue
(21-08-2019, Saat: 16:30)Mr.Developer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(21-08-2019, Saat: 16:29)meko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.meraktan soruyorum.
hangi ilde okuyacaksın?

Niğde hocam.

Hayırlı olsun. Hangi bölüm?

Bak sana 2 noktadan yakınım Ankara ve Urfa'dan. Trabzon mesafe var yoksa forumun en genç 2 üyesi olarak küççük bir buluşma yapardık Smile
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(21-08-2019, Saat: 20:37)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(21-08-2019, Saat: 16:30)Mr.Developer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Niğde hocam.

Hayırlı olsun. Hangi bölüm?

Bak sana 2 noktadan yakınım Ankara ve Urfa'dan. Trabzon mesafe var yoksa forumun en genç 2 üyesi olarak küççük bir buluşma yapardık Smile

Sağol dostum. 
Otomasyon Teknolojileri Bölümü Mekatronik Programı // Darısı mühendisliğe...

Buluşma olması tarihe geçerdi herhalde benim için   Smile

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi