Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kitabın Dijital sürümü
Kitabı İlk çıktğında satın aldım ve çok faydalı oldu. Yalnız aradığım bir konuyu veya bir metod ismini kitaptan arayıp bulmak hiç pratik olmuyor. Kitabı satın 

alanlara dijital sürümü verilemez mi acaba? İlk aldığımda böyle bir imkanın sağlanacağı söylenmişti. Gerçi net değildi. Tabi kitabın izinsiz çoğaltılma riski benim

de canımı sıkıyor ancak gerçekten dijital sürüm çok daha pratik bir şekilde kitaptan faydalanmamızı sağlar. Bu konuda forumda net birşeye rastlamadım. bilgisi

olan varsa yazarsa memnun olurum.
Merhaba @Fahrettin bey,
Kitabın faydalı olduğuna sevindim.
Kitabın digital sürümü için 10.000 adet ISBN aldık. Yakın zamanda (daha net bir tarihi önümüzdeki haftalarda verebilirim) isme lisanslı olarak dağıtılacak.
Hatta bu lisansa sahip herkes aynı zamanda webinar eğitimlerimize de sahip olacak.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
(05-08-2019, Saat: 20:21)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba @Fahrettin bey,
Kitabın faydalı olduğuna sevindim.
Kitabın digital sürümü için 10.000 adet ISBN aldık. Yakın zamanda (daha net bir tarihi önümüzdeki haftalarda verebilirim) isme lisanslı olarak dağıtılacak.
Hatta bu lisansa sahip herkes aynı zamanda webinar eğitimlerimize de sahip olacak.

Hocam aynı konuyu ben de bekliyorum. Smile
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeni Kaynak Kitabın Yayın Aşaması Fesih ARSLAN 133 14.122 24-06-2019, Saat: 09:43
Son Yorum: r3n4m3

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi