Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kitabın Dijital sürümü
(16-11-2020, Saat: 12:52)Gürcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fesih bey, kitabın orjinalini satın almıştım. dijital sürüm için yapmam gereken ek bir işlem var mı ?

Ad, soyad ve mail adresinizi, fesiharslan@hotmail.com adresine bildirin gönderelim.
(16-11-2020, Saat: 12:54)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16-11-2020, Saat: 12:52)Gürcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fesih bey, kitabın orjinalini satın almıştım. dijital sürüm için yapmam gereken ek bir işlem var mı ?

Ad, soyad ve mail adresinizi, fesiharslan@hotmail.com adresine bildirin gönderelim.

Gönderdim, teşekkürler.
Hiçbir mal sizin değil, neyi bölüşemiyorsunuz ?
Hiçbir can sizin değil, niye dövüşüyorsunuz ?

Hz. Mevlana
(24-11-2020, Saat: 19:25)Gürcan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16-11-2020, Saat: 12:54)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ad, soyad ve mail adresinizi, fesiharslan@hotmail.com adresine bildirin gönderelim.

Gönderdim, teşekkürler.

En kısa zamanda temin edip, sizi mail ile bilgilendireceğim.
Hocam mail attım size mümkünse bana da kitabın dijital sürümünü gönderebilirmisiniz.
Teşekkürler.
"Tüm platformlar için hızlı uygulama geliştirme" Kitabınızı bende aldım... Dijital sürümü için de ayrıca çok teşekkür ederim. Böylesine mükemmel bir çalışma için emeği geçenlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Her zaman diyorum; Ülkemizde malesef bilgi paylaşımı konusunda büyük sıkıntı var. Ne zaman başımız sıkışsa olası çözümü genelde hep dış kaynaklarda buluyoruz. Kaynak bulmak gerçekten çok zor.

Fesih Bey'in kitabı sadece belirli bir seviyenin üzerindeki yazılımcılara değil yeni başlayanlar için de büyük bir referanstır. Kitabın ilk bölümlerinde temel konulara da gayet güzel değinilmiş. O kadar sade ve güzel bir anlatımı var ki gerçekten bu da bence çok önemli. Bilgi sahibi olmak kadar bilgiyi sunabilmek ve herkesin anlayabileceği şekilde servis etmek da ayrı bir marifet gerektirir.

Ben yıllardır piyasaya çıkmış Delphi kitaplarının tamamını edindim. Ancak Memik Yanık'tan sonra bu kadar mükemmel bir kitap görmedim.
Hangi seviyede olursa olsun herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Bence herkesin kitaplığında mutlaka bulunması gereken bir eser. Hatta hiç ihtiyacınız olmasa bile sırf verilen emek için bile satın alınması gerektiğini düşünüyorum. Dile kolay tam 787 sayfalık dev bir eser...

Emeği geçenlere bir kez daha teşekkür ediyorum.

Görsel eğitim videolarınız ve seminerleriniz de çok faydalı oluyor. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum.

Teşekkürler...
Ne ekersen onu biçersin!  Idea
Mail gönderdim üstadım, uygun olduğunuzda ilgilenirseniz sevinirim. Emeğinize sağlık
Kitabı an itibariyle satın alamıyorum en son yerde takılıyor
(09-01-2022, Saat: 18:06)agkadus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kitabı an itibariyle satın alamıyorum en son yerde takılıyor

Merhaba,
Kitap satın alma sunucularında çoğu zaman sorun olduğu söylendi. 
Bunun için Yayıncı - BTG (Bilgi ve Teknoloji Grubu) ile görüşüp, onların belirttiği adrese kitap ücretini ödeyip, kitabı satın alabilirsiniz.
Begin : = end / 2;

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kitabımızın Dijital Baskısı Dağıtıma Çıktı TescilsizUzman 41 17.073 21-10-2020, Saat: 19:23
Son Yorum: delphicim
  Yeni Kaynak Kitabın Yayın Aşaması TescilsizUzman 133 83.628 24-06-2019, Saat: 09:43
Son Yorum: r3n4m3

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi