Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delphi 10.3.2 için BTG Türkçe Webinar
22.08.2019 tarihinde ve saat 10:00-11:00 arasında BTG Türkçe Webinar eğitimi düzenliyor.
PostgreSQL - Linux - Delphi, Poliüretan
Teşekkürler, katılmaya çalışacağım. Link var mı?
BTGrubu'ndan şirket için Lisans alınırken kendi mail adresimi kayıt ettirmiştim. Webinar mail duyurusu ad soyad olarak geldi. Bu nedenle linki paylaşmak bana doğru gelmediği için açıkçası linki yazmadım.

@"Fesih ARSLAN" hocam bu konuda bilgisi varsa link paylaşmak doğru mu bilgilendirirse veya linki paylaşırsa güzel olur.
Merhaba,
Faydalı olur İnşallah. Fakat bana herhangi bir mail gelmedi, eğitimden benim haberim yok. 
Yakın zamanda tüm Embarcadero temsilcilikleri tarafından verilen rutin webinar olacağını tahmin ediyorum. Tüm temsilcilikler bu eğitimleri YouTube üzerinden yayınlıyor. 
Fakat btg nasıl bir yol izler bilmiyorum.
Burada register olabilirsiniz
https://register.gotowebinar.com/registe...0767062539
Komediye bak.. Bende Lisanslı bir kullancı olarak bana da gelmedi Link.
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

Seminer şimdi başlıyor.
Çok verimli bir seminer değildi. Gerçi yeni özelliklerin tanıtımının yapılacağı söylendi. İlerleyen seminerler için nasıl bir tablo ortaya çıkacak göreceğiz.
(22-08-2019, Saat: 11:05)3ddark Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok verimli bir seminer değildi. Gerçi yeni özelliklerin tanıtımının yapılacağı söylendi. İlerleyen seminerler için nasıl bir tablo ortaya çıkacak göreceğiz.

Katılıyorum, 
-Devamlı kendi özel sorularını soran insanlar vardı yenilikleri değil! 
-Sunum özensizdi, bazı slayt sayfaları Türkçe iken bazıları hala ingilizceydi.
-Hani her kitapta olurya Delphinin tarihçesi gibi, bu tarihçe ve şunu satın aldı şu bilmem kaç yıldır var piyasada konusunda daha az durulması iyi olurdu. (Sencha satın alındı dendi mesela fakat sencha delphi tarafında neler olup bitiyor hiç bir şeyden bahsedilmedi!)

Bundan sonrası için;
+Tek konuya odaklı ve direk canlı olarak geliştirme yapılarak soru cevap şeklinde bir webinar çok daha etkili ve faydalı olur.
+Webinar konusu anketler yapılarak belirlenmesi hem katılım açısından hemde fayda açısından çok etkili olur.
+Bu tür bir etkinlikten önce DelphiCan tarafında bir kullanıcıları olsa ve buradan da duyuru yapsalar çok faydalı olur.
(22-08-2019, Saat: 11:22)pro_imaj Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(22-08-2019, Saat: 11:05)3ddark Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok verimli bir seminer değildi. Gerçi yeni özelliklerin tanıtımının yapılacağı söylendi. İlerleyen seminerler için nasıl bir tablo ortaya çıkacak göreceğiz.
Bundan sonrası için;
+Tek konuya odaklı ve direk canlı olarak geliştirme yapılarak soru cevap şeklinde bir webinar çok daha etkili ve faydalı olur.
+Webinar konusu anketler yapılarak belirlenmesi hem katılım açısından hemde fayda açısından çok etkili olur.
+Bu tür bir etkinlikten önce DelphiCan tarafında bir kullanıcıları olsa ve buradan da duyuru yapsalar çok faydalı olur.

Size katılıyorum.
Web tabanlı geliştirme ile ilgili yeterince doküman veya bilgi Embarcadero'nun merkezinde çok fazla yok siz planlıyor musunuz? Intraweb veya UniGUI şeklinde bir soru sordum. İlerleyen seminerler için bunu düşüneceklerini söylediler.

Tabi bundan öncesinde kitabımız çıktı ayrıca kitap alanlara video eğitim sunacaklarını bildirdiler. Bende bilgim var dedim ve video içerikleri için yazara istek olarak sunduğumu belirttim.

@"Fesih ARSLAN" hocam duyurulur.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphi'ye Nereden Başlanmalı? turkctechno 9 637 04-03-2024, Saat: 15:30
Son Yorum: hi_selamlar
  Delphi 30. yıla özel açık kaynak proje çağrısı AhmetNuri 0 234 25-02-2024, Saat: 11:26
Son Yorum: AhmetNuri
  Delphi'de görmek istediğiniz özellikler. csunguray 26 2.614 17-01-2024, Saat: 14:15
Son Yorum: RAD Coder
  Delphi Yazılım Dilleri Sıralamasında 20.'ten 14.'e yükselmiş pro_imaj 11 3.464 09-01-2024, Saat: 13:31
Son Yorum: nguzeller
  Delphi Artık eskidi diyenlere bir kapakta bizden hediye :D yhackup 45 10.107 08-01-2024, Saat: 20:58
Son Yorum: uparlayan

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi