Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kitap Eğitim Programı
Merhaba,
Eğitim içeriğini daha önceki Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. başlığında duyurmuştum. Bu kapsamda eğitimlerimiz yaklaşık olarak ikişer saat sürecek. Eğitim sonunda bir soru cevap bölümü olacak.
Yaklaşık olarak haftada bir eğitim olmak üzere, toplamda iki buçuk aylık bir eğitim (10 webinar) öngörüyoruz.
Kitaptaki bir çok konuyu uygulamalı olarak gerçek bir proje üzerinde yazarak, öğreneceğiz.
Proje, online ürün seçimi ve siparişini kapsayacak.
İlk eğitim, tahmini 4 Eylül'de olacak.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
@Fesih ARSLAN Sabırsızlıkla bekliyoruz.
@Fesih ARSLAN Bekliyoruz hocam.
Bekliyoruz hocam,
İlginiz için teşekkür ederim.
Davet linkleri Salı günü tüm kitap severlere gönderilecektir.
BTG kitap satın alan tüm müşterilerini kayıt altına aldığı için kendilerinden kitap temin eden arkadaşlara bir davet maili gönderecek.
DelphiCan (yazar)'dan temin eden arkadaşların mail bilgisi olmadığı için kendilerine davet maili gönderemiyorum.
Mail ile davet almak isteyen arkadaşlar fesiharslan@hotmail.com adresine kendi mail adreslerini ve DelphiCan üye adlarını yazarlar ise bir davetiye gönderebilirim.
Buna imkânı olmayan ve daha önce kitap satın alan (ayrıca Üstad, Uzman, Süper Moderatör, Admin, Low Level giris yetkisi olan ) arkadaşlarımız yeni açtığımız Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. bölümünden davet linkine ulaşabilir ve geçmiş eğitimleri de takip edebilirler.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
Merhaba Fesih kardeşim.
e-Mail gönderdim. Teşekkürler.
Merhaba,
@cinarbil, @quake16, @malitutuncu ve @hasangoktas, eğitim davetiyelerinizi gönderdim.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. bölümüne giriş yetkisi olan arkadaşlarımız, Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. konu başlığından seminere kayıt olabilirler. 
Not: Benden Kitap temin edip, bu bölüme giriş yapamayan arkadaşlar mail yoluyla bana ulaşabilirler (DelphiCan üye adının belirtilmediği mailler dikkate alınmayacaktır).
@Fesih ARSLAN Hocam seminer 4 eylül deniyordu. 6 eylüle mi ertelendi?
(02-09-2019, Saat: 13:00)serdar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.@Fesih ARSLAN Hocam seminer 4 eylül deniyordu. 6 eylüle mi ertelendi?

Evet @serdar bey.
İlk eğitimimiz 6 Eylül, Cuma günü, saat 10’da başlıyor!

(Daha önce 4 Eylül olarak duyurduğumuz eğitimlerimizi teknik sorunlardan dolayı 6 Eylül, Cuma günü gerçekleştireceğiz. Katılım sağlayamadığınız eğitimlerin kayıtları ise daha sonra sizlerle paylaşılacaktır.) 

Eğitim ana başlıklarımız:
A- Multi-Platform Mobil Uygulama Yazmaya - Giriş, 
B- Linux Sunucu Uygulamasını Yazmak (Back-End),
C- Mobil (Android ve iOS) Uygulama Yazmak (Front-End)

Multi-Platform Mobil Uygulama Yazmaya - Giriş ( 6 Eylül 2019, Cuma, Saat 10:00 ) 

İlk bölümde multi platform proje mimarisinin nasıl çalıştığını, multi platform proje türlerini ve bir mobil uygulama için zorunlu olan temel yapı taşlarının neler olduğunu öğreneceğiz.

Linux Sunucu Uygulaması Yazmak (Back-End) 
1. Bölüm (14 Eylül 2019)
2. Bölüm (21 Eylül 2019)
3. Bölüm (28 Eylül 2019)

Mobil (Android ve iOS) Uygulama Yazmak (Front-End)
1. Bölüm (5 Ekim 2019)
2. Bölüm (12 Ekim 2019)
3. Bölüm (19 Ekim 2019)
4. Bölüm ( 26 Ekim 2019)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Embarcadero Üzerinden Kitap Satışımız Başladı Fesih ARSLAN 18 1.056 04-10-2019, Saat: 08:09
Son Yorum: serdar
  Ürün Satış Eğitim Dizisi Web Semineri Fesih ARSLAN 38 1.242 12-09-2019, Saat: 12:18
Son Yorum: wiseman
  Eğitim İçeriği Ne Olmalı? Fesih ARSLAN 16 708 16-08-2019, Saat: 17:37
Son Yorum: hakanharbeli
  Kitap Örnek Uygulamaları Fesih ARSLAN 14 1.345 08-08-2019, Saat: 09:11
Son Yorum: Fesih ARSLAN
  6-Kitap Kargo Takip - Gönderi Tarihi: 18.02.2019 Fesih ARSLAN 8 1.110 17-04-2019, Saat: 11:33
Son Yorum: Fesih ARSLAN

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi