Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kariyer Eğitim Setleri
Arkadaşlar Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. eğitim seti satışlarını durdurmuş ve lisansları yayınlamış ihtiyacı olan varsa indirip kullanabilir başka bir forum sitesinde görmüştüm konuyu burada yayınlamak istedim.
Kariyer Eğitim Seti Sitesi Mesajı : 
Teşekkürler!

Eğitim seti satışlarına artık devam etmediğimizi üzülerek bildirmek istiyoruz. Yıllardır eğitimlerimizden bir şeyler öğrenip kendini geliştiren arkadaşlar varsa ne mutlu bizlere. Eğitim setlerimize sahip olan arkadaşlar, aşağıdaki linkte bulunan serial üretici programcıkları indirerek artık lisanslarını kendileri oluşturabilirler. Eğitim setini daha önceden satın almayan kişiler, satın alanlardan, arkadaşlarınızdan yada internetten temin edip yine bu programlarla kullanabilirsiniz.

Bazı eğitim setlerinin bulunduğu link : Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Lisans dosyalarının linki : Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphi Firemonkey flappy bird clone oyunu [Görsel Eğitim]] masteryoda 1 2.302 14-12-2018, Saat: 14:41
Son Yorum: enes6635
  Yeni bir Delphi eğitim paketi rmzgenius 3 1.120 04-12-2018, Saat: 11:42
Son Yorum: forumcuali
Video Firebird Seminerleri [Firebird Görsel Eğitim] masteryoda 5 3.035 06-07-2018, Saat: 11:21
Son Yorum: Kuri_YJ
  2018 Yılı Delphi Eğitim Serisi Halil Han Badem 19 3.380 13-01-2018, Saat: 21:50
Son Yorum: Halil Han Badem
  Rad Studio XE8 Eğitim Seti Hakkında emrekilinc1984 13 5.221 03-03-2017, Saat: 15:52
Son Yorum: Fesih ARSLAN

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi