Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Farklı programdan yakalama hakkında
Video 
Merhaba;

OSB genelde oynadıkları oyunları, yotubeye canlı yayını basan kişilerin kullandığı bir program.

Ben bu programla yotubeye canlı olarak video basıyorum. Fakat aynı zamanda kişisel web sayfada da basmak istiyorum.
Haftalardır bir çıkış bulamadım, kişisel web sayfama da canlı yayını basmayı.
Konu hakkında bilgisi, önerisi olan kişilerin yardımına ihtiyacım var. 

Özet:
OSB ile yotubeye yayın yaparken, bu canlı yayında kendi sayfama da basmak için acaba OSB'nin kullandığı port veya ip neyse buradan videoyu yakalama şansım var mı?

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Örnek anlatım

O canli yayini bastiginiz yerde domains policy vardir linkini yakalasaniz bile stream in domain uzerinde calismayacaktir bazi stream destegi veren yerler web sayfasi icinde link vermekte ornek wowza inceleyin isterseniz
(29-08-2019, Saat: 21:32)barox Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.O canli yayini bastiginiz yerde domains policy vardir linkini yakalasaniz bile stream in domain uzerinde calismayacaktir bazi stream destegi veren yerler web sayfasi icinde link vermekte ornek wowza inceleyin isterseniz

Teşekkürler Çok pahalı Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. listesi. Bu kadar param olsa tv kanalı açardımSad

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Phyton Eğitimi hakkında adelphiforumz 0 106 27-08-2019, Saat: 10:37
Son Yorum: adelphiforumz
Thumbs Down Delphi Community hakkında hakanharbeli 2 421 17-06-2019, Saat: 08:33
Son Yorum: Fesih ARSLAN
  Dün Akşamki Webinar Hakkında adelphiforumz 7 712 05-06-2019, Saat: 12:08
Son Yorum: Fesih ARSLAN
  Touch Screen hakkında yardım r3n4m3 7 751 10-02-2019, Saat: 16:16
Son Yorum: r3n4m3
  Müşteri Memnuniyet Anketleri Hakkında Anket Kuri_YJ 5 564 28-01-2019, Saat: 17:06
Son Yorum: rmzgenius

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi