Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Idenin Ekrandan Ekrana Zıplaması
Merhabalar,

Delphi 10.2'nin çoklu monitore sahip bilgisayarda, derleme yaparken veya proje açarken ekrandan ekrana zıplama mevzusuna bir çözümünüz var mı ?
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(05-09-2019, Saat: 09:51)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhabalar,

Delphi 10.2'nin çoklu monitore sahip bilgisayarda, derleme yaparken veya proje açarken ekrandan ekrana zıplama mevzusuna bir çözümünüz var mı ?

Merhaba,

En pratik çözüm, Delphi'yi çalıştırdığınız monitorü ana monitör yapmak. Denemedim ama bir diğer olasılık da istediğiniz pencereye taşıyıp Layout'u kaydetmek.

İyi çalışmalar
(05-09-2019, Saat: 09:51)yhackup Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhabalar,

Sorun bende de mevcut. 10.3 kullanıyorum. Garip bir şekilde IDE'yi önce ana monitöre getirip büyütüyorum. Sonra diğer monitöre sürükleyince zıplama ortadan kalkıyor garip bir şekilde. Bende tam anlamadım.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Layout ayarını istediğiniz şekilde ayarladıktan sonra en güncel haliyle kaydedin. Bundan sonraki süreçte aynı davranışı sergileyecektir.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi