Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google Play Store'a Ağustos 2020'ye kadar nasıl uygulama yüklenir?
(18-09-2019, Saat: 22:21)Abdullah ILGAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(16-09-2019, Saat: 22:10)Mr.Developer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.An itibariyle 1 ağustos 2020'yi gördüm. ve yayınladım uygulamamı.
Maduriyetin ortadan kalktığı andır benim için  Smile Bekle beni Play Store...  Smile

Çok güzel! Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim hocam.
Hayat bakış açına göredir ; Baktığında gördüğün görmeni istedikleridir...
(05-09-2019, Saat: 10:41)Abdullah ILGAZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba,

Google tarafından 1 Ağustos 2019 tarihinde alınan kararla birlikte Google Play Store'a 32 bit Android uygulama yüklemesi durduruldu. Yüklenecek uygulamanın 64 bit desteğinin olması şartı koşuldu. Embarcadero'nun bu süre içerisinde gerekli hamleleri tamamlayamaması sebebiyle Google ile aralarında bir anlaşma sağlandı. 

Anlaşma'ya göre 1 Ekim 2019'a kadar yüklenen tüm uygulamalar için Ağustos 2020'ye kadar 32 bit güncelleme atma imkanı sağlanacağı yönünde. Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız..

Google Play Store'a Ağustos 2020'ye kadar nasıl uygulama yüklenir?

- Google Play Geliştirici Konsoluna giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan ? ikonuna tıklayın.
- Alt bölümde yer alan Contact us kısmından daha fazla yardıma ihtiyacınız olduğunu işaretleyin.
- Publishing app konusu üzerinden ekranı takip edin ve son aşamada Live Chat özelliğine tıklayın.
- Karşınıza çıkan Google personeline durumu ekteki görsellerde olduğu gibi iletin.

Dipnot: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

1parZj.png
Lv8ERo.png
r0XRNm.png

İşlemler tamamlandığında onay için size mail gelecek ve süreç tamamlandığında uygulamalarınızı tekrar yükleyebilir halde olacaksınız.

hocam bu canli destek bolumunu ben bulamadim. o boluma nasil ulasiyoruz. yardimci olabilirmisin ?
(25-09-2019, Saat: 23:43)codder71 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.hocam bu canli destek bolumunu ben bulamadim. o boluma nasil ulasiyoruz. yardimci olabilirmisin ?

- Google Play Geliştirici Konsoluna giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan ikonuna tıklayın.
- Alt bölümde yer alan Contact us kısmından daha fazla yardıma ihtiyacınız olduğunu işaretleyin.
Publishing app konusu üzerinden ekranı takip edin ve son aşamada Live Chat özelliğine tıklayın.
- Karşınıza çıkan Google personeline durumu ekteki görsellerde olduğu gibi iletin.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Banner reklamı uygulama içinde açma ? Mr.Developer 2 73 17-10-2019, Saat: 23:36
Son Yorum: Mr.Developer
  Fmx Uygulama Tasarım cihankoca 9 449 02-10-2019, Saat: 18:13
Son Yorum: malitutuncu
  Delphi fmx ile Play store uygulama içi satın alma işlemi crowlin 2 183 27-09-2019, Saat: 23:07
Son Yorum: crowlin
  Admob Ödül kazanan video Nasıl Eklenir? dnzmobile 10 1.512 22-09-2019, Saat: 01:10
Son Yorum: berk06
  Firemonkey Android Uygulama ile Barcode Okuma coderlegobilisim 1 149 19-09-2019, Saat: 18:27
Son Yorum: Mr.Developer

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi