Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ürün Satış Eğitim Dizisi Web Semineri
Emeğinize, ağzınıza, gönlünüzce sağlık.
Zaman ayıramayıp gelişmeleri takip
edemeyenler için çok büyük bir nimet.
(10-09-2019, Saat: 11:44)adelphiforumz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Emekleriniz ve katkılarınızdan dolayı teşekkürler.
Bende geç izleyenler kervanında oldum malesef

(10-09-2019, Saat: 12:14)wiseman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.@Fesih ARSLAN  hocam emeğinize teşekkür ederim. Ben de yurtdışı seyahatteydim. Katılma şansım olmadı. Sonradan izledim.

Rica ederim. Faydalı olur İnşallah.
Online katılımcı sayısı, bizim için oldukça önemli. Çünkü sonraki eğitimler (bu eğitim dizisinin haricinde ilerleyen süreçte planladığımız) için bir kriter olacaktır.
İlk eğitimin hafta içi erken saatlerde olmasından dolayı katılım az (30/61) oldu.
Sonraki eğitimlerimiz Cumartesi günleri sabah 10'da başlayacak. 

(10-09-2019, Saat: 13:09)yozdemir Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Emeğinize, ağzınıza, gönlünüzce sağlık.
Zaman ayıramayıp gelişmeleri takip
edemeyenler için çok büyük bir nimet.

Teşekkür ederim.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
@Fesih ARSLAN Hocam belki geç bir öneri olacak fakat yinede paylaşmak istedim. (Online katılımcının önemli olduğunu belirttiğiniz için)
Seminerler Cumartesi 10:00 itibari ile başlarsa katılmcı sayısı dahada az olacaktır görüşündeyim.

Nedenlerine gelince
1. Muhtemel hafta sonu sabah tembelliği olacaktır.
2. Eğtimler sonrasında Youtube üzerindende veriliyor nasıl olsa sonra izleriz modu oluşabilir.

Web seminerlerine baktığımızda genelde bu tür etkinlikler hafta içi Çarşamba-Perşembe 15:00 - 17:00 arası gibi yapılmaktadır.

Saygılar
Bu dünyada kendine sakladığın bilgi ahirette işine yaramaz. 
(10-09-2019, Saat: 14:58)adelphiforumz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.@Fesih ARSLAN Hocam belki geç bir öneri olacak fakat yinede paylaşmak istedim. (Online katılımcının önemli olduğunu belirttiğiniz için)
Seminerler Cumartesi 10:00 itibari ile başlarsa katılmcı sayısı dahada az olacaktır görüşündeyim.

Nedenlerine gelince
2. Eğtimler sonrasında Youtube üzerindende veriliyor nasıl olsa sonra izleriz modu oluşabilir.

Web seminerlerine baktığımızda genelde bu tür etkinlikler hafta içi Çarşamba-Perşembe 15:00 - 17:00 arası gibi yapılmaktadır.

Saygılar

Ben de katılıyorum size
Merhaba;
@Fesih ARSLAN Size ulaşacak bütün özel kanalları kapatmışsınız onun için böyle bir yol seçtim.

Fesih bey, özgeçmişinize baktımda ben de teknik lisede ve sonrasında ziraat fakültesinde okudum. Teknik liseden 94 mezunuyum. Üniversiteye 95 girişliyim. Tanışmış olabilir miyiz diye merak ettim sadece.
Dosyalarınızı kendi bulutunuza yedekleyin. Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Eyvallah..
(10-09-2019, Saat: 23:16)Aktolgali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba;
@Fesih ARSLAN Size ulaşacak bütün özel kanalları kapatmışsınız onun için böyle bir yol seçtim.

Fesih bey, özgeçmişinize baktımda ben de teknik lisede ve sonrasında ziraat fakültesinde okudum. Teknik liseden 94 mezunuyum. Üniversiteye 95 girişliyim. Tanışmış olabilir miyiz diye merak ettim sadece.

Merhaba,
Tanışmamış bile olsak; bu vesile ile (DelphiCan aracılığıyla) tanışmış olduk.  Smile
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
Wink 
(10-09-2019, Saat: 23:30)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(10-09-2019, Saat: 23:16)Aktolgali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba;

Merhaba,
Tanışmamış bile olsak; bu vesile ile (DelphiCan aracılığıyla) tanışmış olduk.  Smile

Doğru ama aynı sıralardan geçipte görüşmemiz olmamız mümkün değil diye düşünüyorum  Wink
Dosyalarınızı kendi bulutunuza yedekleyin. Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Eyvallah..
(10-09-2019, Saat: 15:35)edo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(10-09-2019, Saat: 14:58)adelphiforumz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.@Fesih ARSLAN Hocam belki geç bir öneri olacak fakat yinede paylaşmak istedim. (Online katılımcının önemli olduğunu belirttiğiniz için)

Nedenlerine gelince

Saygılar

Ben de katılıyorum size

Merhaba,
Önerileriniz için teşekkür ederim.
Seminer saatlerinin katılımcılara göre belirlenmesi, katılım sayısını tabi ki arttıracaktır.
Bu konuda biraz bencil davranarak, kendi çalışma takvimime göre belirledim.  Blush
Şimdilik bu saatlerde (Cumartesi sabah 10:00 da başlayacak) olması gerekiyor.
(12-09-2019, Saat: 10:42)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(10-09-2019, Saat: 15:35)edo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Ben de katılıyorum size

Merhaba,
Önerileriniz için teşekkür ederim.
Seminer saatlerinin katılımcılara göre belirlenmesi, katılım sayısını tabi ki arttıracaktır.
Bu konuda biraz bencil davranarak, kendi çalışma takvimime göre belirledim.  Blush
Şimdilik bu saatlerde (Cumartesi sabah 10:00 da başlayacak) olması gerekiyor.
Benim için uygundur hocam. Smile Alarmımı şimdiden kurdum.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ürün Satış Web Semineri - 2. Bölüm Fesih ARSLAN 0 60 12-09-2019, Saat: 13:26
Son Yorum: Fesih ARSLAN
  Kitap Eğitim Programı Fesih ARSLAN 10 532 06-09-2019, Saat: 16:42
Son Yorum: hasangoktas
  Eğitim İçeriği Ne Olmalı? Fesih ARSLAN 16 558 16-08-2019, Saat: 17:37
Son Yorum: hakanharbeli
  Kitabımızın Online Satış Sitesi Fesih ARSLAN 26 1.600 14-02-2019, Saat: 15:00
Son Yorum: adelphiforumz

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi