Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google playe yüklenen uygulamayı yıllık abonelik ile fiyatlandırma
Merhaba. Play store'a yüklemek istediğiniz uygulama için yıllık ücret belirleme seçeneği istediğiniz de nasıl bir yol izliyorsunuz? 2. Olarak abonelik tanimlanmis uygulamanizin  .apk dosyasini son kullanıcı temin ettiğinde aboneliği kırmasını nasıl engelliyorsunuz?
Yanlış bir davranisim mi oldu hic cevapsiz biraktiniz arkadaşlar.
Kendi açımdan yorumlarsam hocam, kimse bu konuda bir bilgi sahibi olmadığı ya da aydınlatıcı bir bilgiye sahip olmadığı için yazmamıştır.

veyahut bahsini ettiğiniz konu ticari olduğu için bilenler varsa bile paylaşmak istemiyordur.

Kendi konularımdan biliyorum çok yaşadım bu durumu  Smile

Yani umarım öyledir Huh
(09-09-2019, Saat: 00:25)10.Köy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba. Play store'a yüklemek istediğiniz uygulama için yıllık ücret belirleme seçeneği istediğiniz de nasıl bir yol izliyorsunuz? 2. Olarak abonelik tanimlanmis uygulamanizin  .apk dosyasini son kullanıcı temin ettiğinde aboneliği kırmasını nasıl engelliyorsunuz?
Merhaba,

1) Uygulama içi satın alma ile aboneliğe bağlayabilirsiniz. Bkz. Tıklayınız 

2) Yanlış değilsem kontrolleri SDK ile siz yapıyorsunuz. Bir web servis ile veya Google Play'ın kontrol mekanizması(var mı bilmiyorum) ile kontrolleri gerçekleştirebilirsiniz. Crack dediğimiz olayı bir nebze olsun azaltmak için şu yollar kullanılabilir.
  • İnternetsiz bir ortamda uygulamayı kullanıma izin vermeyin.
  • Eski versiyonların kullanımına izin vermeyin. Yeni versiyon yayınlanınca zorla güncelleme isteyin.
  • Web servis güvenliğinizi sağlayın. Sniff yolu ile web servisinize erişime sakının.
Bunların bir nebze önlemler.

İyi çalışmalar.
kisisel_logo_dark.png
(10-09-2019, Saat: 16:51)Mr.Developer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kendi açımdan yorumlarsam hocam, kimse bu konuda bir bilgi sahibi olmadığı ya da aydınlatıcı bir bilgiye sahip olmadığı için yazmamıştır.

veyahut bahsini ettiğiniz konu ticari olduğu için bilenler varsa bile paylaşmak istemiyordur.

Kendi konularımdan biliyorum çok yaşadım bu durumu  Smile

Yani umarım öyledir Huh

(10-09-2019, Saat: 17:29)Halil Han Badem Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09-09-2019, Saat: 00:25)10.Köy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba. Play store'a yüklemek istediğiniz uygulama için yıllık ücret belirleme seçeneği istediğiniz de nasıl bir yol izliyorsunuz? 2. Olarak abonelik tanimlanmis uygulamanizin  .apk dosyasini son kullanıcı temin ettiğinde aboneliği kırmasını nasıl engelliyorsunuz?
Merhaba,

1) Uygulama içi satın alma ile aboneliğe bağlayabilirsiniz. Bkz. Tıklayınız 

2) Yanlış değilsem kontrolleri SDK ile siz yapıyorsunuz. Bir web servis ile veya Google Play'ın kontrol mekanizması(var mı bilmiyorum) ile kontrolleri gerçekleştirebilirsiniz. Crack dediğimiz olayı bir nebze olsun azaltmak için şu yollar kullanılabilir.
  • İnternetsiz bir ortamda uygulamayı kullanıma izin vermeyin.
  • Eski versiyonların kullanımına izin vermeyin. Yeni versiyon yayınlanınca zorla güncelleme isteyin.
  • Web servis güvenliğinizi sağlayın. Sniff yolu ile web servisinize erişime sakının.
Bunların bir nebze önlemler.

İyi çalışmalar.
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Çözüm önerilerinizi inşallah deneyeceğim. Teşekkürler.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Google play Uygulama yükleme hatası [Çözüldü] codder71 3 304 23-02-2024, Saat: 22:42
Son Yorum: codder71
  Google Play Uygulama Yükleme apachi2006 3 454 20-08-2023, Saat: 23:12
Son Yorum: apachi2006
  Web Browser de google maps açtığımda tarayıcıyı güncelleyin sorunu TuncayDelphi 0 322 20-06-2023, Saat: 00:38
Son Yorum: TuncayDelphi
  [Çözümlü] Delphi 11.2 ile Google Play'e uygulama yükleme hatası (android:exported) Abdullah ILGAZ 1 533 10-01-2023, Saat: 17:01
Son Yorum: mcuyan
  Google drive xml Altıner 7 1.548 19-12-2022, Saat: 09:43
Son Yorum: ss1907

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi