Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şeffaf Tasarım nasıl yapılır ? [ ANLATIM ]
(14-09-2019, Saat: 10:57)Aktolgali Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Güzel bir paylaşım olmuş, teşekkürler.

Bende teşekkür ederim.
Hayat bakış açına göredir ; Baktığında gördüğün görmeni istedikleridir...
Merhaba,
Tasarımınız çok güzel olmuş Smile
Konunuza istinaden ben de bir tasarım hazırladım. İçerisinde Rectangle ile saydam arka plan yapmak için ufak bir fikir bulunuyor.

sle.PNG
Kayan yazıyı aldığım kaynak: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Ek Dosyalar
.zip   SpaceLogin.zip (Dosya Boyutu: 364,67 KB / İndirme Sayısı: 3)
(15-09-2019, Saat: 12:55)berk06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba,
Tasarımınız çok güzel olmuş Smile
Konunuza istinaden ben de bir tasarım hazırladım. İçerisinde Rectangle ile saydam arka plan yapmak için ufak bir fikir bulunuyor.

sle.PNG
Kayan yazıyı aldığım kaynak: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Tasarım paylaşımında bulunduğunuz için bende teşekkür ederim.

Daha fazla tasarımlarınızı görmek isterim.

Hazır konusu varken tüm değerli arkadaş ve büyüklerin tasarımlarını paylaşmaları güzel olurdu. hem yeni fikirler edinmek hemde sohbet imkanı tanıması için.  Shy
Herkesin paylaşması dileğiyle.
Hayat bakış açına göredir ; Baktığında gördüğün görmeni istedikleridir...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Lightbulb Google Play Store'a Ağustos 2020'ye kadar nasıl uygulama yüklenir? Abdullah ILGAZ 22 975 12-10-2019, Saat: 00:53
Son Yorum: Abdullah ILGAZ
  Fmx Uygulama Tasarım cihankoca 9 449 02-10-2019, Saat: 18:13
Son Yorum: malitutuncu
  Admob Ödül kazanan video Nasıl Eklenir? dnzmobile 10 1.512 22-09-2019, Saat: 01:10
Son Yorum: berk06
Lightbulb QR okuma ve oluşturma [Anlatım] Mr.Developer 11 1.065 25-07-2019, Saat: 11:44
Son Yorum: seydigozegir@gmail.com
  Ipad Tarafında Sqllite Yedeği Nasıl Alınabilir pro_imaj 5 645 09-01-2019, Saat: 20:28
Son Yorum: narkotik

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi