Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ürün Satış Web Semineri - 3. Bölüm
Merhaba,
Web seminerimizin 3. bölümü 21 Eylül 2019 - saat 11:00' da başlayacaktır.

3. Bölüm Eğitim İçeriği:
  • SOA, REST ve RESTfull nedir?
  • REST Debugger aracı ve kullanımı
  • JSON veri yapısı ve JSON Editörü
  • Bir REST API servisinden JSON veri almak ve front-end tarafında biçimlendirmek
  • Linux server üzerinde PAServer kurulumu
  • Linux Console uygulaması yazmak ve Terminal ekranında çalıştırmak – Örnek uygulama
  • Linux WebModule uygulaması nasıl oluşturulur ve proje yapısı nasıldır?
  • Linux geliştirici araçlarının kurulumu
  • Linux sunucu üzerinde Apache kurulumu
  • Linux sunucu uygulamasının, Apache konfigürasyonu nasıl yapılır?
  • Linux sunucu REST uygulamasında istekte bulunan URI’e bir JSON veri döndürmek
“Linux Sunucu Uygulaması Yazmak (back-end) – 2. Bölüm” Seminere katılmak için Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. konu başlığı üzerinden kayıt olunuz.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
Merhaba,
Daha önce 21 Eylül 2019 Tarihli eğitim seminerimizin saatini 10:00-12:00 diye duyurmuştuk.
Bu seminer saat 11:00-13:00 arası düzenlenecektir.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
(17-09-2019, Saat: 15:26)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba,
Daha önce 21 Eylül 2019 Tarihli eğitim seminerimizin saatini 10:00-12:00 diye duyurmuştuk.

Hocam,
Linki tıkladığımızda, 2. bölüm jkayıt alanına ulaşıyor. Bir güncelleme yapacak mısınız yoksa bu şekli ile kaydolayım mı?
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(17-09-2019, Saat: 16:29)wiseman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(17-09-2019, Saat: 15:26)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba,

Hocam,
Linki tıkladığımızda, 2. bölüm jkayıt alanına ulaşıyor. Bir güncelleme yapacak mısınız yoksa bu şekli ile kaydolayım mı?

Merhaba,
İkinci bölüm semineri kayıt ekranı pasif durumda. 
Sizi karşılayan ekran 3. Bölüm eğitim semineridir. 
O ekranda, "Delphi® ile Linux Sunucu Uygulaması Yazmak (back-end) - Bölüm 2" yazıyor.
Linux için 2. fakat eğitim dizimizin 3. Bölümüdür.
O ekrana abone olmanız, eğitimin 3. bölümüne katılmanız için yeterli olacaktır.
(16-09-2019, Saat: 14:19)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba,

3. Bölüm Eğitim İçeriği:
  • Bir REST API servisinden JSON veri almak ve front-end tarafında biçimlendirmek
  • Linux Console uygulaması yazmak ve Terminal ekranında çalıştırmak – Örnek uygulama
“Linux Sunucu Uygulaması Yazmak (back-end) – 2. Bölüm” Seminere katılmak için Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. konu başlığı üzerinden kayıt olunuz.

Yarınki web seminerimizin içeriğinde bir değişiklik oldu.

Seminerin ana konu başlıkları aşağıdaki gibi olacak
  • SOA, REST ve RESTful nedir?
  • REST Debugger aracını kullanmak
  • JSON veri yapısı nasıldır?
  • Bir API servisinden JSON veri almak ve front end tarafında biçimlendirmek
Neden böyle bir değişikliğe gidildi derseniz;
Linux sunucu uygulamasının (webmodule projesi), iki ayrı eğitimde (birer hafta arayla olması) olması konu bütünlüğü bozacaktı.
Ayrıca eğitimin JSON bölümünü biraz genişleterek, son zamanlarda bir çok kişinin merak ettiği detayları anlatayım dedim.  

Not: Seminerimiz yarın sabah 11:00-13:00 arasında olacak. Tüm DelphiCan'ları bekliyoruz.
(20-09-2019, Saat: 14:26)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(16-09-2019, Saat: 14:19)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba,

3. Bölüm Eğitim İçeriği:

Yarınki web seminerimizin içeriğinde bir değişiklik oldu.

Seminerin ana konu başlıkları aşağıdaki gibi olacak
  • SOA, REST ve RESTful nedir?
  • REST Debugger aracını kullanmak
  • JSON veri yapısı nasıldır?
  • Bir API servisinden JSON veri almak ve front end tarafında biçimlendirmek
Neden böyle bir değişikliğe gidildi derseniz;
Linux sunucu uygulamasının (webmodule projesi), iki ayrı eğitimde (birer hafta arayla olması) olması konu bütünlüğü bozacaktı.
Ayrıca eğitimin JSON bölümünü biraz genişleterek, son zamanlarda bir çok kişinin merak ettiği detayları anlatayım dedim.  

Not: Seminerimiz yarın sabah 11:00-13:00 arasında olacak. Tüm DelphiCan'ları bekliyoruz.
Teşekkürler Hocam.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Eğitim için söylenebilecek tek kelime var mükemmel ama az daha detaylandırmak gerekirse çünkü tek kelimeyle geçiştirmek Fesih Bey 'e haksızlık olacağı kanısındayım mükemmel ötesi bir eğitim ve konuların seçimi , anlatımdaki detaylandırma ve bilgilerdeki düzen kesinlikle çok güzel belki benim eksikliğim konu hakkında çok eksik bilgim var bilmiyorum ama ben eğitimleri kesinlikle çok beğendim ve kendi adıma Fesih beye tekrar tekrar teşekkür ediyorum.
Emeğinize sağlık Allah c.c razı olsun
Devamlarını bekliyoruz Smile
"…De ki: "Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu? Şüphesiz, temiz akıl sahipleri öğüt alıp-düşünürler" (Zümer Suresi, 9)
Merhaba,

(21-09-2019, Saat: 12:42)Bay_Y Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Eğitim için söylenebilecek tek kelime var mükemmel ama az daha detaylandırmak gerekirse çünkü tek kelimeyle geçiştirmek Fesih Bey 'e haksızlık olacağı kanısındayım mükemmel ötesi bir eğitim ve konuların seçimi , anlatımdaki detaylandırma ve bilgilerdeki düzen kesinlikle çok güzel belki benim eksikliğim konu hakkında çok eksik bilgim var bilmiyorum ama ben eğitimleri kesinlikle çok beğendim ve kendi adıma Fesih beye tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

İltifatlarınız için ben teşekkür ederim. Faydalı olur İnşallah.
Bu sektördeki ikinci eserim oluyor. (İlki Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.) Smile Talep olması durumunda devamı da gelecek İnşallah.
Eğitim öncesi oldukça zaman harcıyorum.
"Bilmeyen biri olsam nasıl anlardım?", diye kendime sorup, bir sunum hazırlamaya çalışıyorum.
Basit, sade ve anlaşılır olması için elimden geleni yapmaya çalışıyorum.
Başarılı ise ne mutlu bana.
Eğitimin devamında, daha etkileyici sunumlar olacağına inanıyorum.

(21-09-2019, Saat: 14:21)cinarbil Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Emeğinize sağlık Allah c.c razı olsun
Devamlarını bekliyoruz Smile

Cümlemizden Allah razı olsun.
Devam ediyor. Smile
Hocam selamlar,
Okul dönemine bağlı olan yoğunluktan dolayı seminer saatlerine yetişemiyorum. Tüm videolar sonradan YouTube üzerinden veya farklı bir platform üzerinden erişimi olacak mı?
Teşekkürler.
Yazılım Topluluğumuz -> Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Kişisel Tanıtım Sitem -> Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
19 y/o, sadece öğrenmeye odaklanmış, insancık..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ürün Satış Web Semineri - 7. hafta Fesih ARSLAN 4 158 Dün, Saat: 13:46
Son Yorum: Fesih ARSLAN
  Ürün Satış Web Semineri - 6. hafta Fesih ARSLAN 3 174 09-10-2019, Saat: 15:48
  Ürün Satış Web Semineri - 5. hafta Fesih ARSLAN 9 261 01-10-2019, Saat: 17:36
Son Yorum: hi_selamlar
  Ürün Satış Web Semineri - 4. Bölüm Fesih ARSLAN 0 84 25-09-2019, Saat: 09:25
  Ürün Satış Web Semineri - 2. Bölüm Fesih ARSLAN 0 104 12-09-2019, Saat: 13:26