Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android Sdk Güncellemesi
Merhaba. Delphi 10.3 de android 28 ve 29 sürüm sdklarını indirip, sdk managerdan delphi ye eklememe rağmen, build sürüm 26 gösteriyor ve google play e yüklenemiyor. Bunu nasıl güncelleyebilirim? Teşekkürler şimdiden
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. işinizi görecektir diye düşünüyorum.

Konuda belirtilen değerleri Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.baz alarak değiştirebilirsiniz.

Örneğin ben min : 17 max : 29 kullanıyorum.
Hayat bakış açına göredir ; Baktığında gördüğün görmeni istedikleridir...
Android Sdk Güncellemesi amaç nedir, ne gibi faydaları var, yeni kayıt olan üye ilk sorusu bu oluyor?
(20-09-2019, Saat: 12:50)nguzeller Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Android Sdk Güncellemesi amaç nedir, ne gibi faydaları var, yeni kayıt olan üye ilk sorusu bu oluyor?
Playe store a uygulama yüklerken sürüm geri kalmış deyip uygulamayı yüklemiyor.

(20-09-2019, Saat: 12:40)Mr.Developer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. işinizi görecektir diye düşünüyorum.

Konuda belirtilen değerleri Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.baz alarak değiştirebilirsiniz.

Örneğin ben min : 17 max : 29 kullanıyorum.

Teşekkür ederim halloldu ama şimdiki sıkıntı da uygulamayı yüklerken : 

[color=rgba(0, 0, 0, 0.87)]Hata[/color]
[color=rgba(0, 0, 0, 0.87)]Bu sürüm Google Play 64 bit gereksinimi ile uyumlu değil

Aşağıdaki APK'ler veya Uygulama Paketleri, 64 bit cihazlarda kullanılabilir ancak yalnızca 32 bit yerel koda sahipler: 1.

Uygulamanıza 64 bit ve 32 bit yerel kod dahil edin. Her cihaz mimarisinin yalnızca ihtiyaç duyduğu yerel kodu almasını otomatik olarak sağlamak için Android App Bundle yayınlama biçimini kullanın. Bu sayede, uygulamanızın genel boyutunu büyütmekten kaçınmış olursunuz. Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
[/color]

[color=rgba(0, 0, 0, 0.87)]Şeklinde hata mesajı alıyorum. Uygulamamın apk sının 64 bit e uyumluluğunu nasıl sağlayacağım.[/color]
GooglePlay'a 64bit and uygulama yüklemeke için Google developer'larla biraz cebelleşmeniz gerekicek.. Güreş şartları linkde verilmiştir.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
// Bilgi paylaştıkça çoğalır.. 

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphi 10.3 Android Servis Çalışma Sorunu Halil Han Badem 8 1.112 19-10-2019, Saat: 23:41
Son Yorum: malitutuncu
  Android SDK Manager Güncellemeleri dnzmobile 11 1.990 29-09-2019, Saat: 20:58
Son Yorum: serdar
  Android 7 - android 9 cihankoca 10 391 26-09-2019, Saat: 11:49
Son Yorum: cihankoca
  Android read_contacts izini sorunu [COZULDU] codder71 3 189 25-09-2019, Saat: 22:32
Son Yorum: codder71
  Android 64 bit Dahil Etme cihankoca 2 159 20-09-2019, Saat: 17:44
Son Yorum: cihankoca

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi