Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hizliresim Sorunsalı :P
(30-09-2019, Saat: 17:47)Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(30-09-2019, Saat: 17:33)engerex Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.imgur, imgbb gibi sitelerin kapanma olasılığı yerli sitelere nazaran çok düşük. hızlıresim ve hizliresimyukle siteleri en basit örnekler.
Daha önce şu öneride bulunmuştum : Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Geçmişteki önerilerinizi okudum.
İlginiz ve önerileriniz için teşekkür ederim.
Şöyle bir tezat durum var. Bir önceki mesajımda da belirttim.
Bu hangi siteye yükleyelimden ziyade, nereye yükleyelim olmalı bence.
Çünkü o sitelerin de yarına garantisi yok.
Kendimize ait bir dosya sunucusu olmalı ve dosyalar ile resimler bu sunucuya upload edilmeli.

Üstad eğer DelphiCan'ın bulunduğu hosting sınırsız ise kendimiz oluşturabiliriz bir resim upload sayfası.
Yazılım Topluluğumuz -> Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Kişisel Tanıtım Sitem -> Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
19 y/o, sadece öğrenmeye odaklanmış, insancık..

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi