Çok Yakında Yeni Bir Arayüzle karşınızdayız! http://yeni.delphican.com/

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ÇÖZÜLDÜ] Rapor Baskısında 0 değerleri yazılmasın
Arkadaşlar selamlar

fast report ile bir rapor baskısı alıyorum. Rapora gelen değerlerde, field değerleri 0 ise, ekranda görünmemesi ve boş çıkması konusunda bir işlem mevcut mudur? Alanları veritabanında null yaparak baskıya hazırlamam mümkün değil. Baskı esnasında bunu nasıl çözebilirim diye uğraşıyorum. Yardımlarınızı rica ederim.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(01-10-2019, Saat: 16:14)wiseman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Arkadaşlar selamlar

fast report ile bir rapor baskısı alıyorum. Rapora gelen değerlerde, field değerleri 0 ise, ekranda görünmemesi ve boş çıkması konusunda bir işlem mevcut mudur? Alanları veritabanında null yaparak baskıya hazırlamam mümkün değil. Baskı esnasında bunu nasıl çözebilirim diye uğraşıyorum. Yardımlarınızı rica ederim.

Merhabalar,

Deneyin lütfen.

veya

Field->DisplayFormat = #,### olarak deneyin.

Kolay gelsin.
Amaç, bilginin de/aklın da zekat'ını vermek.
(01-10-2019, Saat: 16:22)hi_selamlar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(01-10-2019, Saat: 16:14)wiseman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Arkadaşlar selamlar

Merhabalar,

Deneyin lütfen.

veya

Field->DisplayFormat = #,### olarak deneyin.

Kolay gelsin.

Hide zeros value ile istediğim oldu. Çok teşekkür ederim yardımlarınız için.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ÇÖZÜLDÜ-dikdörtgen alanın resim pixel renk değerlerini okuma sadikacar60 2 148 29-10-2019, Saat: 14:48
Son Yorum: sadikacar60
  İlişkili Combobox (Çözüldü) bünyamin68 11 397 23-10-2019, Saat: 11:02
Son Yorum: bünyamin68
  [ÇÖZÜLDÜ] fast report dil hatası wiseman 6 280 25-09-2019, Saat: 14:29
Son Yorum: wiseman
  Fastreport koşullu rapor hazırlama klavye 17 1.930 17-09-2019, Saat: 15:18
Son Yorum: hi_selamlar
  ÇÖZÜLDÜ-timer kullanmadan saat kontrolü mümkünmü? sadikacar60 3 246 10-09-2019, Saat: 22:19
Son Yorum: sadettinpolat

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi