Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
E fatura dizayn programı (XSLT editör)
E fatura, e arşiv, gibi dizaynları yapabilmek için (xslt- xml editör gibi ) program arıyorum arkadaşlar sürükle bırak mantığı ile çalışan program varmıdır bildiğiniz yardımcı olabilirmisiniz.
Merhaba,
Formda daha önce bu konu ile ilgili bir başlık açılmıştı. 
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
Merhaba yönlendirdiğiniz konuda bahsi geçen ( PrimalXML 2019) programa ulaştım fakat çalışmıyor malesef, o yüzden konuyu açma gereği duydum.
(07-10-2019, Saat: 16:36)wintasarim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba yönlendirdiğiniz konuda bahsi geçen ( PrimalXML 2019) programa ulaştım fakat çalışmıyor malesef, o yüzden konuyu açma gereği duydum.

PrimalXML çalışıyor (yani yüklenebiliyor. Bilgisayarınız 64-bit ise 64 şu linkten indirip kurmayı deneyin: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.), istediğiniz özelliklere mi sahip değil?
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
(07-10-2019, Saat: 16:44)evet programı indirdim fakat kuramadım Fesih ARSLAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(07-10-2019, Saat: 16:36)wintasarim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba yönlendirdiğiniz konuda bahsi geçen ( PrimalXML 2019) programa ulaştım fakat çalışmıyor malesef, o yüzden konuyu açma gereği duydum.

PrimalXML çalışıyor (yani yüklenebiliyor. Bilgisayarınız 64-bit ise 64 şu linkten indirip kurmayı deneyin: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.), istediğiniz özelliklere mi sahip değil?

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi