Çok Yakında Yeni Bir Arayüzle karşınızdayız! http://yeni.delphican.com/

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ListView Multi Seçim hk.
Merhaba Arkadaşlar,

Sepet ekranımda aşağıdaki gibi ürünleri listeliyorum. 
Burada yapmak istediğim 2 şey var.

1 : tek satır değilde çoktu satır seçmek istiyorum. ( Bazen sepet ekranımda 10 - 15 satır ürün oluyor. Paket ürünlerimiz var onlarda iskonto uygulamamız lazım. ) 

2 : ListView1 2 veya 3 sn basılı tuttuğumda altaki menünün açılmasını istiyorum. Events'lere baktım ama bulamadım.

Bu iki konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Eefkqh.png
(02-11-2019, Saat: 16:34)seydigozegir@gmail.com Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.1 : tek satır değilde çoktu satır seçmek istiyorum. ( Bazen sepet ekranımda 10 - 15 satır ürün oluyor. Paket ürünlerimiz var onlarda iskonto uygulamamız lazım. ) 
Bu sorulmuştu:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

(02-11-2019, Saat: 16:34)seydigozegir@gmail.com Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.2 : ListView1 2 veya 3 sn basılı tuttuğumda altaki menünün açılmasını istiyorum. Events'lere baktım ama bulamadım.

Bunun için Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. ve LongTap'i araştırmalısınız.

There's no place like 127.0.0.1
(02-11-2019, Saat: 17:05)SimaWB Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(02-11-2019, Saat: 16:34)seydigozegir@gmail.com Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.1 : tek satır değilde çoktu satır seçmek istiyorum. ( Bazen sepet ekranımda 10 - 15 satır ürün oluyor. Paket ürünlerimiz var onlarda iskonto uygulamamız lazım. ) 
Bu sorulmuştu:
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

(02-11-2019, Saat: 16:34)seydigozegir@gmail.com Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.2 : ListView1 2 veya 3 sn basılı tuttuğumda altaki menünün açılmasını istiyorum. Events'lere baktım ama bulamadım.

Bunun için Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. ve LongTap'i araştırmalısınız.

Teşekkürler

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Listview argument out of range hatası elixir84 7 233 03-10-2019, Saat: 14:41
Son Yorum: elixir84
  Listview refresh Kerembacioglu 3 189 03-10-2019, Saat: 11:20
Son Yorum: caoster
  ListView Button Click Olayı Hk. seydigozegir@gmail.com 2 278 28-08-2019, Saat: 11:39
Son Yorum: seydigozegir@gmail.com
  fmx listview de vcl listview vsicon özelliği var mı? delhici 0 131 15-08-2019, Saat: 09:23
Son Yorum: delhici
  ListView list sonu işlem yapma theercan 1 248 09-08-2019, Saat: 15:00
Son Yorum: hi_selamlar

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi