Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mac OS X Üzerinde Çalışan Uygulama Yazmak
Arkadaşlar ana sayfaya yazamadım
Öncelikle KİTAP HAYIRLI OLSUN.

Benim Sıkıntım MAC için 1 sayfa web browser yapıyorum
gerekli bağlantıları yapınca PC üzerinden çalıştırdığımda MACTE çalışıyor

AMA ben PC olmadan yanı DMG nasıl yapıcam program sadece MACTE çalışsın ???
Merhaba,
Konunuyu ait olduğu bölüme taşıdık.
Mac OS X üzerine çalışan bir uygulama için sanal veya fiziksel bir Mac bilgisayara ihtiyacınız var.
Delphi ile geliştirdiğiniz uygulamayı bir defaya mahsus OS X platformunu seçip, compile etmeniz yeterli olacaktır.
Mac OS X üzerine çalıştırılabilir uygulama, deployment işlemi sonucu, projenin bulunduğu klasörde otomatik olarak oluşturulmaktadır.
Hocam Çok Teşekkürler
Dediklerinizi Aynen Yaptım

Deployement işlem sonucunda klasörüde buldum aynen
MACTE o klasörü açtığımda DMG yok ve MACTE açılmadı Sad

Hocam Bu konuda bana destek olursanız çok sevinirim.

Deployementte ne yapmam gerektiğinde eksiğim varsa beni yönlendirrimisiniz
Merhaba,
Deployment'a hiç bağlı kalmaksızın, uygulamayı bir defa Mac OS X üzerinde çalıştırın.
Daha sonra PAServer ekranında S karakterini yazın ve enter tuşuna basın. Böylece scratch-dir klasörünü göreceksiniz. Bu dizinde Mac OS X üzerinde çalışan paket dosyaya ulaşabilirsiniz.
Mobil Uygulama + REST Sunucu Eğitimi - Fesih ARSLAN - 2019 Eğitim dizimizde bu konu detaylı bir şekilde anlatıldı.
Uygun olduğunuz zamanlarınızda bu eğitim dizisini tamamlayabilirseniz, Delphi nin Multi-platform (FMX) mimarisini tam anlamıyla öğrenmiş olacaksınız.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Google play Uygulama yükleme hatası [Çözüldü] codder71 3 306 23-02-2024, Saat: 22:42
Son Yorum: codder71
  Delphi 12 IOS Simulatorde Uygulama Çalışmıyor elixir84 3 923 07-02-2024, Saat: 17:05
Son Yorum: elixir84
  Delphi 11.3 Andorid 10 ve üzeri uygulama çalışmıyor TuncayDelphi 7 578 07-12-2023, Saat: 01:23
Son Yorum: TuncayDelphi
  Mapview üzerinde splash ekran logo sorunu arsl01 4 882 05-12-2023, Saat: 23:00
Son Yorum: arsl01
  ios uygulama Bay_Y 4 383 22-11-2023, Saat: 16:06
Son Yorum: Bay_Y

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi