Çok Yakında Yeni Bir Arayüzle karşınızdayız! http://yeni.delphican.com/

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mac OS X Üzerinde Çalışan Uygulama Yazmak
Arkadaşlar ana sayfaya yazamadım
Öncelikle KİTAP HAYIRLI OLSUN.

Benim Sıkıntım MAC için 1 sayfa web browser yapıyorum
gerekli bağlantıları yapınca PC üzerinden çalıştırdığımda MACTE çalışıyor

AMA ben PC olmadan yanı DMG nasıl yapıcam program sadece MACTE çalışsın ???
Merhaba,
Konunuyu ait olduğu bölüme taşıdık.
Mac OS X üzerine çalışan bir uygulama için sanal veya fiziksel bir Mac bilgisayara ihtiyacınız var.
Delphi ile geliştirdiğiniz uygulamayı bir defaya mahsus OS X platformunu seçip, compile etmeniz yeterli olacaktır.
Mac OS X üzerine çalıştırılabilir uygulama, deployment işlemi sonucu, projenin bulunduğu klasörde otomatik olarak oluşturulmaktadır.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
Hocam Çok Teşekkürler
Dediklerinizi Aynen Yaptım

Deployement işlem sonucunda klasörüde buldum aynen
MACTE o klasörü açtığımda DMG yok ve MACTE açılmadı Sad

Hocam Bu konuda bana destek olursanız çok sevinirim.

Deployementte ne yapmam gerektiğinde eksiğim varsa beni yönlendirrimisiniz
Merhaba,
Deployment'a hiç bağlı kalmaksızın, uygulamayı bir defa Mac OS X üzerinde çalıştırın.
Daha sonra PAServer ekranında S karakterini yazın ve enter tuşuna basın. Böylece scratch-dir klasörünü göreceksiniz. Bu dizinde Mac OS X üzerinde çalışan paket dosyaya ulaşabilirsiniz.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. Eğitim dizimizde bu konu detaylı bir şekilde anlatıldı.
Uygun olduğunuz zamanlarınızda bu eğitim dizisini tamamlayabilirseniz, Delphi nin Multi-platform (FMX) mimarisini tam anlamıyla öğrenmiş olacaksınız.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Google Play 64 Bit uygulama eklemek ikurt07 0 57 02-12-2019, Saat: 22:24
Son Yorum: ikurt07
Lightbulb Google Play Store'a Ağustos 2020'ye kadar nasıl uygulama yüklenir? Abdullah ILGAZ 25 1.650 24-11-2019, Saat: 22:09
Son Yorum: nguzeller
  Ios Uygulama Yazma hk. seydigozegir@gmail.com 10 375 21-11-2019, Saat: 17:56
Son Yorum: seydigozegir@gmail.com
  Firemonkey Android Uygulama Kapanıyor coderlego 8 236 20-11-2019, Saat: 17:49
Son Yorum: SimaWB
Star Bilgilendirme: Google Play Uygulama Güncelleme Abdullah ILGAZ 1 139 17-11-2019, Saat: 09:26
Son Yorum: frmman

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi