Çok Yakında Yeni Bir Arayüzle karşınızdayız! http://yeni.delphican.com/

Anket Başlığı: Hangi 3 Konuda Görsel Eğitim İhtiyacınız Var?
Anket kapatılmıştır.
1- Delphi ile web application (Tercihen ExtJS tabanlı)
23.84%
41 23.84%
2- Mobil uygulamalarda etkili kullanıcı arayüzleri oluşturmak.
15.12%
26 15.12%
3- VCL ve FMX mimarisinde Thread yapıları ve Farklılıkları
12.79%
22 12.79%
4- WebSocket nedir? Nasıl Kullanılır? Kullanım Alanları Nelerdir?
10.47%
18 10.47%
5- Delphi ile Web Service yazmak - XML tabanlı Web Servis hizmeti sunan veri kaynaklarından bilgi almak ve çözümlemek.
14.53%
25 14.53%
6- FMX mimarisinde istemci-sunucu veri güvenliği
9.88%
17 9.88%
7- mORMot
5.23%
9 5.23%
8- Windows, OS X, iOS ve Android Platformlarında Bildirim Servisi
8.14%
14 8.14%
Katılımcı sayısı: 172 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hangi 3 Konuda Görsel Eğitim İhtiyacınız Var?
Merhaba,
Daha önce açtığımız bir konu başlığında (Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.), eğitim ihtiyaçlarınızı yazmıştınız. 

1- Delphi ile web application (Tercihen ExtJS tabanlı) - @3ddark - Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. 
2- Mobil uygulamalarda etkili kullanıcı arayüzleri oluşturmak. - @nguzeller - Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
3- VCL ve FMX mimarisinde Thread yapıları ve Farklılıkları - @narkotikLinkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
4- WebSocket nedir? Nasıl Kullanılır? Kullanım Alanları Nelerdir? - @uparlayan - Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
5- Delphi ile Web Service yazmak - XML tabanlı Web Servis hizmeti sunan veri kaynaklarından bilgi almak ve çözümlemek. @rmzgenius - Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
6- FMX mimarisinde istemci-sunucu veri güvenliği - @fatihablak - Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. 
7- mORMot - @masteryoda - Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. 
8- Windows, OS X, iOS ve Android Platformlarında Bildirim Servisi  - @Bay_Y - Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız. 

Bu kapsamda, bir anket ile ihtiyacımız olan 3 eğitim başlığı seçelim.
Anket Pazartesi gününe kadar açık olacak (11.11.2019). 
Bir üye toplamda 3 tercih yapabilir.  

Eğitim süreci nasıl yürütülecek?
* Üç gönüllü arkadaşımızdan bu konularda bir eğitim hazırlamasını rica edeceğiz. 
* Eğitimler için bir hafta veya 10 gün süre verilebilir. 
* Bu süreçte eğitmen arkadaşımız, ev veya iş ortamında 30 dakikalık (veya kendisinin belirleyeceği bir süre de olabilir) bir eğitim hazırlar. 
* Eğitim videosunu düzenler ve BTG'ye iletir. 
* BTG koordinesinde, seminer için bir tarih ve saat belirlenir.
* Eğitmen arkadaşımız seminer başlangıcında, kendisini kısaca tanıtır. 
* Eğitim videosu yayınlanır.
* Eğitmen arkadaşımız, soru cevap bölümünde yalnızca o konu başlığı ile ilgili sorulan sorulara cevap verir.
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
Eğitimleri hazırlayacak veya bu konuya katkı sağlayacak tüm arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum. Size ve BTG gurubuna da bu konuya önayak oldukları için canı gönülden şükranlarımı sunuyorum. Sağolun varolun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eğitim Gönüllüsü Aranıyor Fesih ARSLAN 0 62 Dün, Saat: 08:59
Son Yorum: Fesih ARSLAN
  Hangi Konuda Görsel Eğitimi İstersiniz? Fesih ARSLAN 22 759 05-11-2019, Saat: 18:42
Son Yorum: Bay_Y
  Ücretsiz Eğitim - Delphi ile Android Mobil Geliştirme - Süper Kahraman Geliştirici Ol Abdullah ILGAZ 13 3.611 11-12-2018, Saat: 23:21
Son Yorum: Bay_Y
  Genişletilmiş FireDAC Eğitim Semineri - OffLine Fesih ARSLAN 1 1.101 09-09-2018, Saat: 22:16
Son Yorum: Lord_Ares
  5 Günlük Delphi Eğitim Videoları Fesih ARSLAN 4 5.428 14-09-2016, Saat: 21:45
Son Yorum: Fesih ARSLAN

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi