Çok Yakında Yeni Bir Arayüzle karşınızdayız! http://yeni.delphican.com/

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eğitim Gönüllüsü Aranıyor
Merhaba,
Daha önce yapmış olduğumuz bir Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.na göre aşağıdaki üç başlıkta eğitim ihtiyacımız var.  

1- Delphi ile web application (Tercihen ExtJS tabanlı) yazmak
2- Mobil uygulamalarda etkili kullanıcı arayüzleri oluşturmak. 
3- Delphi ile Web Service yazmak - XML tabanlı Web Servis hizmeti sunan veri kaynaklarından bilgi almak ve çözümlemek.

Ankete katılan ve oy kullanan tüm DelphiCan'lara teşekkür ederiz. 
Şimdi bu üç eğitim başlığı için gönüllü DelphiCan'lara ihtiyacımız var. 

Eğitim süreci nasıl yürütülecek?
* Gönüllü arkadaşımızdan, seçmiş olduğu konu başlığından bir eğitim hazırlamasını rica edeceğiz. 
* Eğitimler için bir hafta veya 10 gün süre verilebilir. 
* Bu süreçte eğitmen arkadaşımız, ev veya iş ortamında 30 dakikalık (veya kendisinin belirleyeceği bir süre de olabilir) bir eğitim hazırlar. 
* Eğitim videosunu düzenler ve BTG'ye iletir. 
* BTG koordinesinde, seminer için bir tarih ve saat belirlenir.
* Eğitmen arkadaşımız seminer başlangıcında, kendisini kısaca tanıtır. 
* Eğitim videosu yayınlanır.
* Eğitmen arkadaşımız, soru cevap bölümünde yalnızca o konu başlığı ile ilgili sorulan sorulara cevap verir.

Yukarıdaki 3 başlıktan herhangi birinde eğitim vermek isteyen arkadaşımız var mı?
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.
Merhaba,
Eğitimler için henüz bir gönüllü arkadaşımız yok ama BTG haftaya DataSnap Uygulaması Geliştirme Teknikleri konu başlıklı bir Webinar düzenleyecek.
Bu eğitim sanırım ankette öne çıkan 3. eğitim ihtiyacımızı karşılar.
Diğer başlıklar için gönüllü arkadaş var mı?
While true do; Hayat döngüsü, kısır değildir! Yapılan bir yanlış, o döngünün dışına çıkmanızı sağlayacaktır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hangi 3 Konuda Görsel Eğitim İhtiyacınız Var? Fesih ARSLAN 1 195 07-11-2019, Saat: 09:28
Son Yorum: Bay_Y
  Ücretsiz Eğitim - Delphi ile Android Mobil Geliştirme - Süper Kahraman Geliştirici Ol Abdullah ILGAZ 13 3.753 11-12-2018, Saat: 23:21
Son Yorum: Bay_Y
  Genişletilmiş FireDAC Eğitim Semineri - OffLine Fesih ARSLAN 1 1.138 09-09-2018, Saat: 22:16
Son Yorum: Lord_Ares
  5 Günlük Delphi Eğitim Videoları Fesih ARSLAN 4 5.498 14-09-2016, Saat: 21:45
Son Yorum: Fesih ARSLAN
  Delphi ile Daha Etkin Uygulama Geliştirme Semineri (Canlı Eğitim) Fesih ARSLAN 0 2.827 30-08-2016, Saat: 15:09
Son Yorum: Fesih ARSLAN

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi