Çok Yakında Yeni Bir Arayüzle karşınızdayız! http://yeni.delphican.com/

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ÇÖZÜLDÜ] dbdatetine
Selamlar arkadaşlar

xe2 versiyonunda woll2woll firmasına ait olan infopower componentini kullanıyordum. Kullanmamdaki amaç ise, bileşenlerinin arasında dbdatetimepicker olmasıydı. Bu bana kolaylık sağlıyordu. Direkt olarak tabloya bu bileşeni bağlıyordum. Şimdi ise, xe10.2 versiyonunda bu bileşeni bulamadığım için kuramadım.  Bu ileşen yerine ne kullanmalıyım ya da sizlerin çözümü konusunda yardımlarınızı rica ediyorum.
İyi çalışmalar dilerim.
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Merhaba Tms ve Devexpress firmasının bileşenleri güzel.  Ama eğer istersen Woll2Woll bileşenini buradan indirebilirsin

(UP : Telif hakkı sorunu yaratacak şekilde illegal paylaşımlar yapmıyoruz arkadaşlar  @serdar  )
@serdar teşekkür ederim ilginize. DB tarzı bir datetimepicker bileşeni kullanan olmadı sanırım Sad
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(15-11-2019, Saat: 10:27)wiseman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Selamlar arkadaşlar

xe2 versiyonunda woll2woll firmasına ait olan infopower componentini kullanıyordum. Kullanmamdaki amaç ise, bileşenlerinin arasında dbdatetimepicker olmasıydı. Bu bana kolaylık sağlıyordu. Direkt olarak tabloya bu bileşeni bağlıyordum. Şimdi ise, xe10.2 versiyonunda bu bileşeni bulamadığım için kuramadım.  Bu ileşen yerine ne kullanmalıyım ya da sizlerin çözümü konusunda yardımlarınızı rica ediyorum.
İyi çalışmalar dilerim.

Jedi bileşen setinde istediğiniz tarzda datetimepicker bileşeni var. Ücretsiz ve her delphi sürümü ile uyumlu.

Buradan indirip kurabilirsiniz. İçinde yine delphi ile yazılmış kurulum sihirbazı var. Önce JCL sonra JVCL yi kendi installleri ile kurun. İşlem bu kadar. Otomatik kurulum path tanımlamaları vb her türlü ayarı sizin yerine yapıyor. Sadece bu işlemler sırasında Delphinin kapalı olması gerekiyor.
(15-11-2019, Saat: 13:55)frmman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(15-11-2019, Saat: 10:27)wiseman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Selamlar arkadaşlar

İyi çalışmalar dilerim.

Jedi bileşen setinde istediğiniz tarzda datetimepicker bileşeni var. Ücretsiz ve her delphi sürümü ile uyumlu.

Buradan indirip kurabilirsiniz. İçinde yine delphi ile yazılmış kurulum sihirbazı var. Önce JCL sonra JVCL yi kendi installleri ile kurun. İşlem bu kadar. Otomatik kurulum path tanımlamaları vb her türlü ayarı sizin yerine yapıyor. Sadece bu işlemler sırasında Delphinin kapalı olması gerekiyor.

Çok teşekkür ederim. Kurdum ve istediğim şekilde çalıştı.
infopower componenti lazım 10.3 için yardımcı olabilir misiniz?
(01-12-2019, Saat: 01:23)glagher Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.infopower componenti lazım 10.3 için yardımcı olabilir misiniz?

Çözüme kavuşmuş bir konu farklı bir konu yüzünden boşuna karışmasın. . Lütfen yeni bir konu açın.
There's no place like 127.0.0.1

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  [ÇÖZÜLDÜ] delphiden procedure çağırma wiseman 7 361 26-12-2019, Saat: 14:46
Son Yorum: hi_selamlar
  çözüldü--her ayın ilk günü program çalıştığında mesaj vermesi sadikacar60 6 273 25-12-2019, Saat: 18:50
Son Yorum: sadikacar60
Information rest debugger ile authentication hatası[ÇÖZÜLDÜ]] yokbi 3 118 25-12-2019, Saat: 17:02
Son Yorum: yokbi
  [ÇÖZÜLDÜ] inno setup wiseman 1 129 19-12-2019, Saat: 16:37
Son Yorum: faktoral
  [ÇÖZÜLDÜ] mysql fonksiyon wiseman 3 228 04-12-2019, Saat: 18:17
Son Yorum: frmman

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi