Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MSSQL Restore Öncesi Dönülebilir mi
Merhaba,

MSSQL yaptığım tüm değişiklikleri unutarak databasenin eski halini retore yaptım, bir önceki haline dönmenin mümkünü varmı, bu konuda bilgisi olan var mı.

Teşekkürler.
(28-11-2019, Saat: 18:03)pro_imaj Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

MSSQL yaptığım tüm değişiklikleri unutarak databasenin eski halini retore yaptım, bir önceki haline dönmenin mümkünü varmı, bu konuda bilgisi olan var mı.

Teşekkürler.

Merhabalar,

Geçmiş olsun. Bilmediğim bir konu.

https://raresql.com/tag/sql-server-2012-...-timeline/

İnceleyin isterseniz.

Kolay gelsin.
Amaç, bilginin de/aklın da zekat'ını vermek.
Çalışma ekranını gün boyu açık dosya bırakmanın faydasından dolayı bütün kodlar ekranlarda kaldığında hiç sorun olmadan tekrar oluşturdum. Allah (cc) bize yardım ediyorda bir şeyler ortaya çıkıyor, bize kalsa halimiz perişan.

Bu konunun çok önemli olduğunu düşünüyorum kesin çözüm bulursam ekleyeceğim.

Teşekkürler.
Eğer restore ettiğinizde aynı isimli fiziksel dosya üzerine almadıysanız geri alabilirsiniz. DB dosyalarının bulunduğu klasörü bir gözden geçirin. SQL Server bu tür üzerine restore alma konularında muhafazakar davranır.
Sakın ola ki silme taşıma gibi işlemler yapmayın. Sadece kopyalayarak (*.mdf ve *.ldf) başka isim verin ve bunu başka bir bilgisayarda SQL Management Studio'dan başka bir SQL Servere attach etmeye çalışın.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MSSQL Data downgrade (Alt sürüme veri aktarma) işlemleri adelphiforumz 0 502 23-03-2023, Saat: 11:13
Son Yorum: adelphiforumz
  SQL 2014 ve Öncesi için JSON Parse konusunda yardım adelphiforumz 2 1.107 08-07-2022, Saat: 11:40
Son Yorum: hi_selamlar
  MSSQL eş zamanlı yazma ve okuma kontrolü (Çözüldü) adelphiforumz 5 1.968 31-12-2021, Saat: 13:04
Son Yorum: adelphiforumz
  MSSQL TableType tipinde parametre nasıl geçilir? adelphiforumz 28 7.498 29-12-2021, Saat: 11:37
Son Yorum: mrmarman
  MSSQl üzerinde çalışan bir sorgunun durumu hakkında bilgi almak. Bay_Y 5 2.061 21-09-2021, Saat: 11:26
Son Yorum: Bay_Y

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi