Çok Yakında Yeni Bir Arayüzle karşınızdayız! http://yeni.delphican.com/

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MSSQL Restore Öncesi Dönülebilir mi
Merhaba,

MSSQL yaptığım tüm değişiklikleri unutarak databasenin eski halini retore yaptım, bir önceki haline dönmenin mümkünü varmı, bu konuda bilgisi olan var mı.

Teşekkürler.
(28-11-2019, Saat: 18:03)pro_imaj Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba,

MSSQL yaptığım tüm değişiklikleri unutarak databasenin eski halini retore yaptım, bir önceki haline dönmenin mümkünü varmı, bu konuda bilgisi olan var mı.

Teşekkürler.

Merhabalar,

Geçmiş olsun. Bilmediğim bir konu.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

İnceleyin isterseniz.

Kolay gelsin.
Amaç, bilginin de/aklın da zekat'ını vermek.
Çalışma ekranını gün boyu açık dosya bırakmanın faydasından dolayı bütün kodlar ekranlarda kaldığında hiç sorun olmadan tekrar oluşturdum. Allah (cc) bize yardım ediyorda bir şeyler ortaya çıkıyor, bize kalsa halimiz perişan.

Bu konunun çok önemli olduğunu düşünüyorum kesin çözüm bulursam ekleyeceğim.

Teşekkürler.
Eğer restore ettiğinizde aynı isimli fiziksel dosya üzerine almadıysanız geri alabilirsiniz. DB dosyalarının bulunduğu klasörü bir gözden geçirin. SQL Server bu tür üzerine restore alma konularında muhafazakar davranır.
Sakın ola ki silme taşıma gibi işlemler yapmayın. Sadece kopyalayarak (*.mdf ve *.ldf) başka isim verin ve bunu başka bir bilgisayarda SQL Management Studio'dan başka bir SQL Servere attach etmeye çalışın.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MSSQL Dinamik sorgu oluşturup filitreleme yapmak. Bay_Y 10 518 22-10-2019, Saat: 11:29
Son Yorum: Bay_Y
  Mssql ve Linux serdar 0 135 25-09-2019, Saat: 14:05
Son Yorum: serdar
  MSSQL StoreProcedure Performans Sorunu (Çözüldü) adelphiforumz 23 971 18-09-2019, Saat: 14:13
Son Yorum: Bay_Y
  [ ÇÖZÜLDÜ ]MSSQL VeriTabanına Tarih Kaydetme Hatası theSinan 7 559 04-09-2019, Saat: 10:57
Son Yorum: theSinan
  MSSQL de Tarih Saat kriteri Arama Bay_Y 5 855 20-08-2019, Saat: 11:59
Son Yorum: serdar

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi