Çok Yakında Yeni Bir Arayüzle karşınızdayız! http://yeni.delphican.com/

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumda konuların okunmuş görünmesi
Selamlar

Son bir kaç gündür, foruma girdiğimde, okumadığım konuların okunmuş gibi gösterimi olduğunu farkettim. Forumda bir sorun mu var bilemedim. Bugün de sadece 1 konuyu okuyup kapadım. Az önce açtığımda sanki 10 konuyu okumuşum gibi işaretlendiğini farkettim. Sizlerde de bu tip bir sorun oluştu mu acaba?
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Bilinen bir sorun :
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Ağlarsa kablosuz ağlar, gerisi yerel ağlar...
Merhabalar, 

Kolay gelsin. Angel
Amaç, bilginin de/aklın da zekat'ını vermek.
(11-12-2019, Saat: 15:25)wiseman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Selamlar

Son bir kaç gündür, foruma girdiğimde, okumadığım konuların okunmuş gibi gösterimi olduğunu farkettim. Forumda bir sorun mu var bilemedim. Bugün de sadece 1 konuyu okuyup kapadım. Az önce açtığımda sanki 10 konuyu okumuşum gibi işaretlendiğini farkettim. Sizlerde de bu tip bir sorun oluştu mu acaba?

Merhaba,
Merak etmeyin, yakın süreçte baştan aşağı yenilenme sürecine girecek topluluk.
MyBB eski olmasına rağmen 3.parti eklenti geliştiricileri, geliştirmeyi bıraktıkları için bu tip hataların olması çok normal.
Yeni nesil scriptler ile yeni nesil Delphi'yi yaşatacağız...
İyi çalışmalar.
Yazılım Topluluğumuz -> Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
Kişisel Tanıtım Sitem -> Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
19 y/o, sadece öğrenmeye odaklanmış, insancık..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çözüme ulaştırılan konuların ÇÖZÜLDÜ olarak düzenlenmesi. wiseman 1 86 15-01-2020, Saat: 17:47
Son Yorum: Halil Han Badem
  forumda keşke web yazılım kategoriside olsa admin02 12 911 16-08-2019, Saat: 20:08
  Forumda Bulunan Bazı Eksikler Halil Han Badem 0 640 19-09-2018, Saat: 14:56
  Portal sayfasında konuların özetlenmesi Hashshashin 2 973 04-12-2017, Saat: 20:39
Son Yorum: Hashshashin
  Forumda ki emojilerin güncellenmesi Halil Han Badem 5 1.335 09-11-2017, Saat: 10:15
Son Yorum: Hashshashin

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi