Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Web bilmiyorsak Delphi biliyoruz :)
Merhaba Arkadaşlar,

Bugün itibariyle, Normal Delphi VCL uygulamalarını Unigui'ye çeviren bir uygulamanın da var olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım :
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

E.O.F.  (End Of Fun )
Rolleyes
(03-05-2017, Saat: 10:25)ramazan_t Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba Arkadaşlar,

Bugün itibariyle, Normal Delphi VCL uygulamalarını Unigui'ye çeviren bir uygulamanın da var olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım :
Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Bu konu unigui forumda da geçmişti, çok başarılı olmadığı aşikar.
Hem windows tabanlı bir yazılımda var olan çoğu konu web tarafında yok, elma armuta ne kadar dönüşüyorsa o kadar. (Şimdilik)
(03-05-2017, Saat: 14:34)pro_imaj Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Bu konu unigui forumda da geçmişti, çok başarılı olmadığı aşikar.
Hem windows tabanlı bir yazılımda var olan çoğu konu web tarafında yok, elma armuta ne kadar dönüşüyorsa o kadar. (Şimdilik)

Haklısınız hocam, ben de %100 bir çevirim yapabildiğini sanmıyorum zaten. Ama normal şartlarda her standart VCL bileşeninin unigui'de bir karşılığı olduğu için, muhtemelen component bazında bir çevirim yapıyordur diye düşünüyorum. Ben de zaten bu yazılımı bugün fark ettiğim için paylaşayım dedim.
Saygılar.

E.O.F.  (End Of Fun )
Rolleyes

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Delphi Web Geliştirme Frameworkleri pro_imaj 14 1.128 15-04-2019, Saat: 08:43
Son Yorum: vkamadan
  Delphi Eksik Component ve Browser Değişikliği m2ert 0 583 04-06-2018, Saat: 12:33
Son Yorum: m2ert
Thumbs Up Delphi UniGUI Desktop Örneği ALUCARD 5 3.792 19-09-2016, Saat: 22:05
Son Yorum: stgzkr

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi