Çok Yakında Yeni Bir Arayüzle karşınızdayız! http://yeni.delphican.com/

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DBGrid Bileşen Önerisi
Merhaba Github projede kullanmak üzere bol özellikli güzel kullanışlı görseli iyi DBGrid arayışım var.

Ücretsiz kaliteli iyi bir DBGrid önerebilir misiniz?

Daha önce kendim bir kısım güncellemelerle base dbgrid üzerinde bazı düzenlemeler yapmıştım ama yeterli olmadı. Geliştirme işlemi de zaman alacağı için hazır güzel bir DBGrid bakıyorum.

DevEx setinin cxGrid veya TMS setin TDBAdvGrid gibi ürünler var fakat bunlar ücretli ürünler olduğu için bunları kullanmak istemiyorum.

Ayrıca bu ürünleri kullansam lisans anlamında sorun olur mu?
Sonuçta ben bu ürünü kullanarak bir proje yapacağım ve ücretsiz Source olarak yayınlayacağım ve herhangi bir ticari kullanımı olmayacak. Benim projeyi kullanmak isteyen de bu lisanslı DBGrid ürüne sahip olmak zorunda kalacak.
PostgreSQL - Linux - Delphi, Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(02-01-2020, Saat: 14:08)3ddark Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba Github projede kullanmak üzere bol özellikli güzel kullanışlı görseli iyi DBGrid arayışım var.

Daha önce kendim bir kısım güncellemelerle base dbgrid üzerinde bazı düzenlemeler yapmıştım ama yeterli olmadı. Geliştirme işlemi de zaman alacağı için hazır güzel bir DBGrid bakıyorum.

DevEx setinin cxGrid veya TMS setin TDBAdvGrid gibi ürünler var fakat bunlar ücretli ürünler olduğu için bunları kullanmak istemiyorum.

Sonuçta ben bu ürünü kullanarak bir proje yapacağım ve ücretsiz Source olarak yayınlayacağım ve herhangi bir ticari kullanımı olmayacak. Benim projeyi kullanmak isteyen de bu lisanslı DBGrid ürüne sahip olmak zorunda kalacak.

Merhabalar,

Daha önce forumda bahse geçmiş olabilir Smile
Kendim kullanmadım bilginiz olsun.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Umarım işinize yarar.

Kolay gelsin.
Amaç, bilginin de/aklın da zekat'ını vermek.
(02-01-2020, Saat: 14:18)hi_selamlar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.
(02-01-2020, Saat: 14:08)3ddark Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.Merhaba Github projede kullanmak üzere bol özellikli güzel kullanışlı görseli iyi DBGrid arayışım var.

Merhabalar,

Daha önce forumda bahse geçmiş olabilir Smile
Kendim kullanmadım bilginiz olsun.

Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Umarım işinize yarar.

Kolay gelsin.

Teşekkürler bunu gördüm. Çok eski D7 zamanından kalma ve görsel ve özellik anlamında çok zayıf. Seçenekler arasında fakat açıkçası beğenmedim.
PostgreSQL - Linux - Delphi, Linkleri Görebilmeniz İçin Üye Olmanız Gerekiyor. Üye Olabilmek İçin Lütfen Buraya Tıklayınız.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi